reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pojawił się u was zarodek?

Dołączył(a)
31 Lipiec 2023
Postów
5
Właśnie wracam od lekarza i na usg widać tylko pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy. Według miesiączki ktora była 26.06 jestem w 6t+2. Cykle mam 32 dniowe. A owulacja najprawdopodobniej była 18/19 dzień cyklu. Lekarka powiedziała tylko że dobrze to wygląda i mam zgłosić się za 3 tygodnie. Czy któraś z was tak miała że w takim wieku ciąży nie było jeszcze zarodka?
 

Załączniki

  • 20230809_115527.jpg
    20230809_115527.jpg
    629,1 KB · Wyświetleń: 245
reklama
Właśnie wracam od lekarza i na usg widać tylko pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy. Według miesiączki ktora była 26.06 jestem w 6t+2. Cykle mam 32 dniowe. A owulacja najprawdopodobniej była 18/19 dzień cyklu. Lekarka powiedziała tylko że dobrze to wygląda i mam zgłosić się za 3 tygodnie. Czy któraś z was tak miała że w takim wieku ciąży nie było jeszcze zarodka?
Ja tak miałam w obu ciążach i dopiero w 8 tygodniu było wszystko ładnie widać.
 
Właśnie wracam od lekarza i na usg widać tylko pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy. Według miesiączki ktora była 26.06 jestem w 6t+2. Cykle mam 32 dniowe. A owulacja najprawdopodobniej była 18/19 dzień cyklu. Lekarka powiedziała tylko że dobrze to wygląda i mam zgłosić się za 3 tygodnie. Czy któraś z was tak miała że w takim wieku ciąży nie było jeszcze zarodka?
A jakiej wielkości jest pęcherzyk? Skoro lekarka stwierdziła,że wszystko jest dobrze to skąd to pytanie?
 
Nie mówiła jakiej jest wielkości. Ponieważ się martwię dlatego pytam 😉
Ja rozumiem te zmartwienia, sama w pierwszej i w drugiej ciąży się martwiłam na początku. Ale skoro ginekolog mówi, że ok, to myślę, że będzie ok. Ja miałam trochę gorzej, bo w pierwszej ciąży właśnie ginekolog mi mówił, żeby się nie nastawiać, bo nie widać zarodka jeszcze i może być różnie. To się martwiłam jak nie wiem. A w drugiej ciąży od początku ginekolog była dobrej myśli.
 
Ja rozumiem te zmartwienia, sama w pierwszej i w drugiej ciąży się martwiłam na początku. Ale skoro ginekolog mówi, że ok, to myślę, że będzie ok. Ja miałam trochę gorzej, bo w pierwszej ciąży właśnie ginekolog mi mówił, żeby się nie nastawiać, bo nie widać zarodka jeszcze i może być różnie. To się martwiłam jak nie wiem. A w drugiej ciąży od początku ginekolog była dobrej myśli.
Dzięki za zrozumienie. Naprawdę ciężko jest się nie przejmować i nie zamartwiać, jednak staram się być dobrej myśli i czekam z niecierpliwością do następnej wizyty 😀
 
reklama
My poszlismy na scan w 6t5d, ale pani ginekolog powiedziala, zeby nie nastawiac sie, ze juz cos zobaczymy. Ostatecznie widac bylo bijace serduszko na ekranie, pani nawet dala rade je wymierzyc I ocenila ciaze na tydzien mlodsza. Takze chyba mielismy szczescie, ze widac bylo zarodek tak wczesnie:)
 
Do góry