reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy testować ?

Nina_2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Sierpień 2022
Postów
347
Witam was kochane!
Przychodzę do was z pytaniem .. za mniej więcej 8 dni powinnam dostać @. Znając życie napewno się nieco opóźni o 2-3 dni. Ja z moim partnerem planujemy wyjazd w dniu mojej spodziewanej @ do Polski, przed nami 1500 km jazdy, czy ma to sens zrobienie testu 1-2 dni przed terminem?
Pytam sie ponieważ moja szwagierka wybrała się w taką samą podróż w 5 tygodniu ciąży i musiała iść do szpitala na potrzymanie ciąży i lekarz stwierdził, że to przez taką długą jazdę… trochę mnie to wystraszyło i chciałabym mieć jakąś pewność czy jest czy jej nie ma.. ale obawiam się że to będzie trochę za wcześnie na testowanie.
Dziękuje za odpowiedzi 🤗
 
reklama
Witam was kochane!
Przychodzę do was z pytaniem .. za mniej więcej 8 dni powinnam dostać @. Znając życie napewno się nieco opóźni o 2-3 dni. Ja z moim partnerem planujemy wyjazd w dniu mojej spodziewanej @ do Polski, przed nami 1500 km jazdy, czy ma to sens zrobienie testu 1-2 dni przed terminem?
Pytam sie ponieważ moja szwagierka wybrała się w taką samą podróż w 5 tygodniu ciąży i musiała iść do szpitala na potrzymanie ciąży i lekarz stwierdził, że to przez taką długą jazdę… trochę mnie to wystraszyło i chciałabym mieć jakąś pewność czy jest czy jej nie ma.. ale obawiam się że to będzie trochę za wcześnie na testowanie.
Dziękuje za odpowiedzi 🤗
Ale szwagierka była w ciąży a Ty nie jesteś więc nie wiem w czym masz problem. Gdybyś była to inna dyskusja
 
Tylko jasnowidz ci odpowie na to pytanie, jak widzisz nikt nie jest nawet zainteresowany tym tematem i inna odp.
Zrób kiedy uważasz, będziesz wiedzieć co robić...nam trudniej jest doradzać.
 
Ostatnia edycja:
Nic ci nie szkodzi zrobić testu :) będzie negatywny to będziesz spokojniejsza, będzie pozytywny to będziesz się zastanawiała co robić 😜
Tak naprawdę liczą się bardziej dni od owulacji niż termin miesiączki.
 
Bardziej chodzi o to, że jeśli test będzie negatywny to nie jesteś w ciąży. Więc jej nie zaszkodzisz podróżą (choć dyskutowałabym czy długa podróż faktycznie może zaszkodzić ciąży...)
Tak, jeżeli będzie negatywny to nie będę się musiała obawiać 🤗

No cóż .. ja nie jestem lekarzem, wiem tylko tyle ile mi powiedziała i co lekarz stwierdził ☺️
 
Pierwsze słyszę aby podróż na tak wczesnym etapie była przyczyna problemów. Nawet jakby test był pozytywny to nie masz się czym stresować. Kobiety latają, jeżdżą samochodami w bardziej zaawansowanej ciąży i jest wszystko w porządku.
 
reklama
Do góry