reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić beta

annanowak85

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2020
Postów
49
Witajcie
Ile dni po stosunku można wykonać już beta hcg ? Jaki zazwyczaj jest pierwszy wynik? Wiem ze u każdej wyglada to inaczej , jestem ciekawa jak było u Was
 
reklama
Witajcie
Ile dni po stosunku można wykonać już beta hcg ? Jaki zazwyczaj jest pierwszy wynik? Wiem ze u każdej wyglada to inaczej , jestem ciekawa jak było u Was
Najbezpieczniej dwa tygodnie po. Pamiętaj że momentu zapłodnienia nie wyliczysz dokładnie a komórka jajowa zanim zagnieździ sie w macicy mija od 6 do 12 dni i dopiero wtedy wytwarza hormon HCG😉
 
Najpewniej w dniu spodziewanej @ ,u mnie za 1 razem bylo 15, w 2 ciazy 8 tysięcy, te dwie sie nie utrzymały, a za 3 razem to było 250
 
Hej [emoji846] Ja robiłam w dzień spodziewanej miesiączki i było 72, po 48h 126, a jeszcze później po 4 dniach byłam zobaczyć czy rośnie i było 1126 :) Byłam sprawdzić czy jest ok i rośnie bo te widełki są duże i trochę się dziwiłam [emoji3]
 
reklama
Do góry