reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilka słów o sobie

No to może i ja ;P
Mam na imię Martyna . W listopadzie będę miała 19 lat :) Pochodze z Poznani ,gdzie też mieszkam ;) Termin porodu jak na razie 11.11.11 ;D Od 3 lat tworzymy z moim chłopakiem cudowną parę ;p hihi przynajmniej my tak myślimy ;p
 
reklama
No to i ja: zwę sie Ewa, mam 24 lata i pochodzę z Mazur i po dosyc długim pobycie na wątku "staraczek" mogłam się wkońcu przenieść tutaj. chociaż całkiem nie wiadomo bo przewidywany termin mam na 1.11.2011 więc mogę się załapać na październik ;)
 
Oj - pisałam już w innych wątkach , a nawet się nie przedstawiłam :)
Witam listopadowe mamusie :)

Mam na imię Aśka. Mam 25 lat. Mieszkam, studiuje i pracuje w Warszawie. Od prawie dwóch lat jestem szczęśliwa z "hardkorem z certyfikatami" . Fasolki nie planowaliśmy - zupełna wpadka. Przez prawie dwa miesiące mojego hardkora nie było w domu, a jak wrócił... to skończyło się dwoma kreskami na teście ciążowym.
Trochę jestem tym wszystkim jeszcze oszołomiona i przerażona. Wg moich wyliczeń to jest piąty tydzień. 1 kwietnia jestem umówiona na wizytę - mam nadzieję , ze wtedy dowiem się wszystkiego :)

PS. Mój facet już wybrał imię dla chłopaka - bo jak twierdzi, czuje instynktownie , ze to będzie chłopak, a jak chłopak to Antoś! Swoją drogą to od kiedy faceci mają instynkt ?! Hihi :)

Jeszcze raz witam Was serdecznie - mam nadzieję , ze nie będziecie miały mnie dość , przynajmniej nie zbyt szybko :)
 
witam, my mam termin na 29 października... ale jak będzie dziewczynka, to się załapiemy na listopad :)

mam na imię Mariola, lat 19, Lublin :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! Mam na imię Asia, za pół roku kończę 21 lat. Mam termin na 7 listopada. To moja druga dzidzia. Pierwsza ma półtora roku i ma na imię Bartuś. Z mężem staraliśmy się o drugą dzidzię 3 cykle. I mieszkam w Bydgoszczy :)
 
Cześć dziewczyny! Mam na imię Asia, za pół roku kończę 21 lat. Mam termin na 7 listopada. To moja druga dzidzia. Pierwsza ma półtora roku i ma na imię Bartuś. Z mężem staraliśmy się o drugą dzidzię 3 cykle. I mieszkam w Bydgoszczy :)

no to rzeczywiscie jest szansa ze sie spotkamy na porodowce:-D
 
reklama
Czesc. Mam na imie Gosia. Mam 32 lata, od prawie 10 lat mieszkam w Paryzu i tyle tez mam stazu malzenskiego. Mam juz 3-letniego synka . Drugie dzieciatko przewidziane na okolo 10 listopada.
 
Do góry