reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilka słów o sobie

reklama
Imię: Julia
Wiek: 27 lat
Miejsce zamieszkania: Wrocław
Czym się zajmuję: jestem analitykiem medycznym, pracuję w laboratorium histopatologicznym
Dzieci: brak, to będzie nasze pierwsze dziecko
 
Obiecałam, ze napiszę cos o sobie
Mam na imię Emilia
28 lat
Mieszkam w Hurghadzie/Egipt
Jestem z wykształcenia arabistą, pracuję jako tłumacz j. arabskiego,
Jestem mężatką

Mam PCO, w pierwszą ciążę zaszłam ze wspomaganiem CLO, bliźniaki, chłopcy. Niestety urodziłam w 21tc w marcu 2009, cłopcy zmarli. Przy porodzie wykryto u mnie zaśniad groniasty, ktory moje dzieci skutecznie zasłaniały. Mówią, ze dobrze się stało, ze zasniad by mnie zabił. Brałam chemię do sierpnia. potem muisalam odczekac ze staraniami rok od chemii, teraz znow staralismy się od maja2010, wnów na CLO i róznych innych specyfikach, bez skutku. W ostatnim miesiącu zasugerowano nam in vitro, zgodzilismy się. W ostatnim cyklu przestałam brac leki i zaszłam 2 dni przed spodziewną@ (jest to wczesna ciąża ale ostatni@ mialam 9.02) Czyli mamy teraz ten mały cud, ktory pojawił się w najmniej oczekiwanym momencie! :)
 
Emy, co za historia, bardzo współczuję, mam nadzieję, że teraz wszystko skończy się happy endem :)

swoją drogą jak przeżyłaś te wszystkie powstania w Egipcie? działo się coś koło Ciebie??
 
julieet, cakiem dobrze, w sumie, porobiam piekne zdjecia demonstracji i wogole bylo tak zwniosle. Ja lubie takie klimaty, teraz tez jest super wszyscy nagle zrobili sie lepsi, bardziej uprzejmi... Ludzie sie ciesza, maja nadzieje na lepsze zycie. Oby juz tak zostalo!
Tylko turystyka cos nam kuleje, ludzie sie wystraszyli, no i oczywiscie po wydarzeniach w Libii to juz malo kto przyjedzie, bo to niby za miedza, zupelnie nie majac swiadomosci, ze to dystans jak z Polski do Wloch conajmniej.

Ja pod koniec lutego mialam jechac do Libii do pracy jako tlumacz :))))))) dobrze ze zostalam, bo tam to nie byloby tak rozowo. I fasoleczka sie przytrafila, w moim przypadku powinnam powiedziec daktylek, zeby sie tutejszych klimatow trzymac :)))
 
Emy, a jak to się stało, że wylądowałaś w Egipcie ?? :) sorki, że tak wypytuję, ale ciekawe to :)
 
Chyba przez studia, przyjezdzalam tu na wakacje dorobic do studiow w turystyce, przy okazji poobcowac z kultura, o ktorej sie ucze i zalapac dialekt egipski. studia byly czasochlonne, wiec nie mialam mozliwosci pracy podczas nauki.
W miedzyczasie poznalam mojego meza i bylismy bardzo dlugo bliskimi przyjaciolmi, az po kilku latach doszlismy do wniosku, kiedy oba nasze zwiazki padly, ze w sumie sie bardzo kochamy, czujemy sie jak bratnie dusze i ze jedyne czego nam brakuje to seks:) oczywiscie mnostwo spedzonych nocy i dylematow, czy warto poswiecac taka swietna przyjazn dla zwiazku, bo jak nie wypali to przyjazn tez nie przetrwa... itd itp
I tak sie razem bujamy miedzy PL i EG, mieszkamy w Hurghadzie, bo jest tu najlepszy klimat, sucho, cieplo, slonce i morze

A to my :-) zdjecie z wakacji w Wiedniu, jedne z nielicznych, na ktorym jestesmy razem, bo generalnie zawsze ja robie za glownego fotografa i nigdy nie mam zdjec:baffled:
 

Załączniki

  • Vienna 068.jpg
    Vienna 068.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 125
Ale niektórzy mają fajne historie życiowe :-D Aż zazdroszczę, jak siedzę sobie przez komputerem tutaj, w Trójmieście, jak przez całe życie, a za oknem szaro, nudno i ogólnie kompletnie nic się nie dzieje.
 
reklama
Mam na imie Ewa :) 24 lata to moje drugie dziecko. Pierwsze było planowane ,teraz zupełna wpadka ,ale sie cieszymy. Z mężem jestesmy razem 6 lat w tym 3 lata po ślubie.
 
Do góry