reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilka słów o sobie

reklama
same kobietki... ciężka sprawa ;-)

na imię mi Krzysztof, z żonką mamy już 18-miesięcznego synka, teraz liczymy na córcię ;-) termin porodu wstępnie na 3.11, więc może się i październik trafić.

pzdr
 
Hej, mam na imię Agnieszka, mieszkam w Bydgoszczy. W październiku kończę 29 lat. Z mężem w sierpniu będziemy świętować 2 rocznicę ślubu, jesteśmy ze sobą już 8 lat. To nasz pierwszy bąbelek, bardzo wyczekiwany :)
Emy mam sentyment do Hurghady, spędziliśmy tam we wrześniu wspaniałe wakacje w hotelu Iberotel Aquamarine. Polecam, jest świetny!!! (a ceny teraz pewnie b.atrakcyjne;)
 
Ostatnia edycja:
No pięknie... co jak co... ale żeby wśród samych ciężarnych jeden facet zrobił takie poruszenie :-D (oczywiście-żart... ;-)) witamy witamy... ;-)

PS. przypuszczam, że nie "same" kobietki (pewnie nie jedna z nas, jeszcze o tym nie wiedząc, ma synusia w brzuszku... ;-) więc nie ma chyba tak źle... :-p
 
reklama
witam :) mam na imie Magda. Jestem w 11 tyg ciazy. termin mam na 12listopada;) mam 23 lata. to bedzie moje pierwsze dziecko :)
 
Do góry