reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o tym jak dwa razy MUSIAŁEM się ożenić!

dzidziusia na razie nie ma :( ale dalej sie staramy :D

widzę, że nikt nie ma ochoty na zwierzenia...

tak się zastanawiam i proszę o radę, a gdybym się tak rozwiódł i jeszcze raz ożenił, ale tym razem DOBROWOLNIE
 
reklama
OJ.. CIĘZKO ROZWÓD KOSCIELNY ZAŁATWIC ;D CHYBA, ZE W CERKWII BYŚCIE SIĘ ZAOBRACZKOWALI... ZAPRASZAM NA KRESY WSCHODNIE... CERKWI CI U NAS DOSTATEK ;D
 
oj Marul-wydziwiasz! jak Ci z Mamuśką dobrze to nie szukaj atrakcji, a jak się po rozwodzie rozmyśli.... :)
 
kurcze musze wam pogratulować że tak sie wam uklada u mnie jest podobnie ze slubem tzn mamy zamiar wziąsc slub cywilny a jak uriodzi sie maluszek mamy zamiar wziąsc slub kościelny tylko w tym wszystkim jest mala przeszkoda moi rodzice i dziadkowe oczywscie na nic takiego sie nie zgadzja robia wokół tego taki problem jak by swiat miał sie skoncvzyc juz nie wiem jak mam im to wytumaczyc.
 
Marul bardzo potrzeba takich historii!!!!!!!!!!!
Gratuluję Wam szczęścia!
Nie kombinuj chłopie z rozwodem dla dobrowolnego ślubu, przecież gdybyś nie chciał, nie byłbyś żonaty (2 razy) ;)
Powodzenia w staraniach o córcię ;D
 
reklama
Do góry