reklama
  1. Kostki magnetyczne MagicubeKonkurs/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Kilka zasad na początek - Ogłoszenia moderatorek :-)

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez megusek, 13 Listopad 2009.

1. megusek

megusek Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nowy dział powstał dla Was mamusie :-)
    Na początek zapoznajcie się proszę z zasadami.
    1. Reklamy sklepów można umieszczać w odp. wątku dot. sklepów -my decydujemy jaką wartość dla forumowiczek ma ich treść
    2. Starajcie się pisać w odpowiednich wątkach.
    3. Nie jest to dział ekspercki ale koleżeński. Ważna jest szczerość - jeżeli ktoś zapyta o to jak wygląda w tym co założył na siebie liczy na odpowiedź z uzasadnieniem a nie suchą wazelinę typu Bombowo :tak::tak:
    4.Przed założeniem nowego wątku upewnijcie się, że nie ma podobnego tematycznie. Mniej wątków to większa przejrzystość działu.
    5. Dział obowiązuje Regulamin BB

Kasia Irlandka i Megusek
    Zapraszamy :-)

Ostatnia edycja: 24 Listopad 2009
  2. megusek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dział ma już 10 dni!!! :-) :-) To dzięki Wam dziewczyny w ogóle jest. A ponieważ jest dla Was nie wstydźcie się pisać i zakładać wątki o interesujących Was tematach :-)

3. reklama
  4. Kasia Irlandka

Kasia Irlandka 10/2006 06/2009 :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Od wtorku rusza na BB konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby światecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która mozna rozsyłac do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J. Z naszej strony robimy ten konkurs barterowo, ale zależy nam żeby sie udał. Mamy zgode od organizatora zeby Forumowiczki o tym dowiedziały sie już dzisiaj.

edit: Konkurs już jest https://www.babyboom.pl/index.php?id=2965

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 Grudzień 2009
  5. megusek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. megusek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Od dziś nie moderuję Modowymi poradami i inspiracjami. Pozdrawiam :-)

7. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam sie i ja:)
    Teraz ja robię tu porządki ;-) Regulamin macie na początku tematu i starajcie się dostosować do niego. Oprócz tego piszcie dziewczyny, pytajcie, doradzajcie! :tak: A co najważniejsze bawcie się dobrze :-)

8. asiulka918

asiulka918 mama Wojtusia-Lutówka2011

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej,
    Jak zatuszowac duży brzuch? Wygpadam jakbym byla w 6mcu ciąży a nie jestem, mam problem jak zatuszowac opone, bo to oponka nie jest tylko opona duza, nie moge biegać bo mam sciegno ahillesa nadciagniete

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie