reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Kilka zasad na początek - Ogłoszenia moderatorek :-)

megusek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nowy dział powstał dla Was mamusie :-)
Na początek zapoznajcie się proszę z zasadami.
1. Reklamy sklepów można umieszczać w odp. wątku dot. sklepów -my decydujemy jaką wartość dla forumowiczek ma ich treść
2. Starajcie się pisać w odpowiednich wątkach.
3. Nie jest to dział ekspercki ale koleżeński. Ważna jest szczerość - jeżeli ktoś zapyta o to jak wygląda w tym co założył na siebie liczy na odpowiedź z uzasadnieniem a nie suchą wazelinę typu Bombowo :tak::tak:
4.Przed założeniem nowego wątku upewnijcie się, że nie ma podobnego tematycznie. Mniej wątków to większa przejrzystość działu.
5. Dział obowiązuje Regulamin BB

Kasia Irlandka i Megusek
Zapraszamy :-)

Ostatnia edycja:
reklama

megusek

Rozwiązania
0
Dział ma już 10 dni!!! :-) :-) To dzięki Wam dziewczyny w ogóle jest. A ponieważ jest dla Was nie wstydźcie się pisać i zakładać wątki o interesujących Was tematach :-)

Kasia Irlandka

10/2006 06/2009 :)
Miasto
Gdzies, lecz nie wiadomo gdzie
Rozwiązania
0
Od wtorku rusza na BB konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby światecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która mozna rozsyłac do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J. Z naszej strony robimy ten konkurs barterowo, ale zależy nam żeby sie udał. Mamy zgode od organizatora zeby Forumowiczki o tym dowiedziały sie już dzisiaj.

edit: Konkurs już jest https://www.babyboom.pl/index.php?id=2965

Ostatnio edytowane przez moderatora:

megusek

Rozwiązania
0
Od dziś nie moderuję Modowymi poradami i inspiracjami. Pozdrawiam :-)

Wiolcia_6

Grudniówka 2010 :)
Miasto
Małopolska
Rozwiązania
0
Witam sie i ja:)
Teraz ja robię tu porządki ;-) Regulamin macie na początku tematu i starajcie się dostosować do niego. Oprócz tego piszcie dziewczyny, pytajcie, doradzajcie! :tak: A co najważniejsze bawcie się dobrze :-)

reklama

asiulka918

mama Wojtusia-Lutówka2011
Miasto
pd wlkp
Rozwiązania
0
Hej,
Jak zatuszowac duży brzuch? Wygpadam jakbym byla w 6mcu ciąży a nie jestem, mam problem jak zatuszowac opone, bo to oponka nie jest tylko opona duza, nie moge biegać bo mam sciegno ahillesa nadciagniete

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry