reklama

Kilka zasad na początek - Ogłoszenia moderatorek :-)

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez megusek, 13 Listopad 2009.

1. megusek

megusek Fanka BB :)

Nowy dział powstał dla Was mamusie :-)
    Na początek zapoznajcie się proszę z zasadami.
    1. Reklamy sklepów można umieszczać w odp. wątku dot. sklepów -my decydujemy jaką wartość dla forumowiczek ma ich treść
    2. Starajcie się pisać w odpowiednich wątkach.
    3. Nie jest to dział ekspercki ale koleżeński. Ważna jest szczerość - jeżeli ktoś zapyta o to jak wygląda w tym co założył na siebie liczy na odpowiedź z uzasadnieniem a nie suchą wazelinę typu Bombowo :tak::tak:
    4.Przed założeniem nowego wątku upewnijcie się, że nie ma podobnego tematycznie. Mniej wątków to większa przejrzystość działu.
    5. Dział obowiązuje Regulamin BB

Kasia Irlandka i Megusek
    Zapraszamy :-)

Ostatnia edycja: 24 Listopad 2009
  2. megusek

Dział ma już 10 dni!!! :-) :-) To dzięki Wam dziewczyny w ogóle jest. A ponieważ jest dla Was nie wstydźcie się pisać i zakładać wątki o interesujących Was tematach :-)

3. reklama
  4. Kasia Irlandka

Kasia Irlandka 10/2006 06/2009 :)

Od wtorku rusza na BB konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby światecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która mozna rozsyłac do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J. Z naszej strony robimy ten konkurs barterowo, ale zależy nam żeby sie udał. Mamy zgode od organizatora zeby Forumowiczki o tym dowiedziały sie już dzisiaj.

edit: Konkurs już jest http://www.babyboom.pl/index.php?id=2965

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 Grudzień 2009
  5. megusek

6. megusek

Od dziś nie moderuję Modowymi poradami i inspiracjami. Pozdrawiam :-)

7. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Witam sie i ja:)
    Teraz ja robię tu porządki ;-) Regulamin macie na początku tematu i starajcie się dostosować do niego. Oprócz tego piszcie dziewczyny, pytajcie, doradzajcie! :tak: A co najważniejsze bawcie się dobrze :-)

8. asiulka918

asiulka918 mama Wojtusia-Lutówka2011

Hej,
    Jak zatuszowac duży brzuch? Wygpadam jakbym byla w 6mcu ciąży a nie jestem, mam problem jak zatuszowac opone, bo to oponka nie jest tylko opona duza, nie moge biegać bo mam sciegno ahillesa nadciagniete

Poleć forum