reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

Klub Malucha ,, Wesołe Nutki"

Cudek

Ania mama Natalki i Zużi
Dołączył(a)
1 Luty 2007
Postów
318
Miasto
Warszawa
Od września w Ząbkach na ulicy Drewnickiej 5 A koło Makro otwarty zostanie Klub Maluszka,, Wesołe Nutki". Domowa , profesjonalna opieka dla dzieci od 6 miesięcy do 4 lat. Podchodzę do tego całą sobą, jestem mamą dwójki Maluszków i doświadczonych pedagogiem, z doświadczeniem w pracy. Tworząc to miejsce wkładałam n serce i wiedzę jaką posiadam aby dzieci miały tam ciepły dom, poznawały otaczający świat . Zapewniam opiekę , naukę przez zabawę. W moim klubie dzieci dodatkowo będą mogły pobierać lekcję nauki na instrumentach, języka obcego . Wkrótce strona internetowa.Zapraszam mamy którym los ich dzieci nie jest obojętny.

Plusem jest duży ogród, piękne sale. Zapraszam osoby zainteresowane. Dzieci od około 0.6 roku do 4 lat.
Możliwość pozostawienia dzieci na godziny.
 
reklama
Do góry