reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

    A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Klub Malucha ,, Wesołe Nutki"

Cudek

Ania mama Natalki i Zużi
Dołączył(a)
1 Luty 2007
Postów
318
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Od września w Ząbkach na ulicy Drewnickiej 5 A koło Makro otwarty zostanie Klub Maluszka,, Wesołe Nutki". Domowa , profesjonalna opieka dla dzieci od 6 miesięcy do 4 lat. Podchodzę do tego całą sobą, jestem mamą dwójki Maluszków i doświadczonych pedagogiem, z doświadczeniem w pracy. Tworząc to miejsce wkładałam n serce i wiedzę jaką posiadam aby dzieci miały tam ciepły dom, poznawały otaczający świat . Zapewniam opiekę , naukę przez zabawę. W moim klubie dzieci dodatkowo będą mogły pobierać lekcję nauki na instrumentach, języka obcego . Wkrótce strona internetowa.Zapraszam mamy którym los ich dzieci nie jest obojętny.

Plusem jest duży ogród, piękne sale. Zapraszam osoby zainteresowane. Dzieci od około 0.6 roku do 4 lat.
Możliwość pozostawienia dzieci na godziny.
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry