reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

KLUB Przedszkolaka Fundacja Dogtor Zapraszamy do naszego przedszkola

Dołączył(a)
1 Wrzesień 2008
Postów
1
Opieka i rozwój twojego dziecka tylko w naszym przedszkolu!

Fundacja Dogtor przyjmuje zapisy na rok szkolny 2007/08 do Klubu Przedszkolaka Dogtorlandia przy Ośrodku Fundacji Dogtor przy ulicy Wolności 1A w Gdyni.
Klub przedszkolaka "Dogtorlandia" przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-5 lat. Zajęcia odbywają się w godzinach od 8- 17 i prowadzone są pod okiem pedagogów. W naszym klubie oprócz tradycyjnej opieki nad dzieckiem oferujemy szereg zajęć przedszkolnych dzieci, w czasie których nabywają umiejętności obcowania z przyrodą i zwierzętami, uczą się zachowań pro ekologicznych i pro zdrowotnych, tolerancji wobec osób niepełnosprawnych i chorych. W ramach zajęć nauka języka angielskiego i dogoterapia. Grupa dzieci nie przekracza 12 osób co gwarantuje indywidualne podejście do każdego dziecka. Doskonałe położenie naszego ośrodka sprawia, że rodzice nie będą mieli problemu z dowozem dziecka na zajęcia. Początek zajęć 15 września.

Szczegółowych informacji udziela prezes Fundacji Dogtor pod numerem telefonu
 
reklama
Do góry