reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

    A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

KLUB Przedszkolaka Fundacja Dogtor Zapraszamy do naszego przedszkola

Dołączył(a)
1 Wrzesień 2008
Postów
1
Rozwiązania
0
Opieka i rozwój twojego dziecka tylko w naszym przedszkolu!

Fundacja Dogtor przyjmuje zapisy na rok szkolny 2007/08 do Klubu Przedszkolaka Dogtorlandia przy Ośrodku Fundacji Dogtor przy ulicy Wolności 1A w Gdyni.
Klub przedszkolaka "Dogtorlandia" przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-5 lat. Zajęcia odbywają się w godzinach od 8- 17 i prowadzone są pod okiem pedagogów. W naszym klubie oprócz tradycyjnej opieki nad dzieckiem oferujemy szereg zajęć przedszkolnych dzieci, w czasie których nabywają umiejętności obcowania z przyrodą i zwierzętami, uczą się zachowań pro ekologicznych i pro zdrowotnych, tolerancji wobec osób niepełnosprawnych i chorych. W ramach zajęć nauka języka angielskiego i dogoterapia. Grupa dzieci nie przekracza 12 osób co gwarantuje indywidualne podejście do każdego dziecka. Doskonałe położenie naszego ośrodka sprawia, że rodzice nie będą mieli problemu z dowozem dziecka na zajęcia. Początek zajęć 15 września.

Szczegółowych informacji udziela prezes Fundacji Dogtor pod numerem telefonu
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry