reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolaktaza - opinie

Redakcja BB

Redakcja BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
45
Każda mama wie, jak dokuczliwe dla dziecka bywają kolki. Najtrudniej jest jednak wtedy, gdy na bóle brzuszka nie pomagają żadne tradycyjne metody. Jeśli u dziecka oprócz bólu brzuszka pojawiają się np. bardzo luźne, zielonkawe stolce o kwaśnym zapachu czy charakterystyczny odgłos „przelewania” dochodzący z brzuszka, a do tego kolki pojawiają się o różnych porach dnia, może to być sygnał, że nasza pociecha ma problem z trawieniem laktozy.
Wtedy z pomoca przychodzi namKolaktaza - środek dietetyczny przeznaczony dla dzieci w wieku od 0 do 4 miesięcy. Zawiera naturalny enzym laktaza, który jest potrzebny do prawidłowego trawienia. Jest bezpieczny już od pierwszych dni życia malucha.
Nasze użytkowniczki miały okazję przekonać się o skuteczności Kolaktazy. Jakie są ich opinie? Zapraszamy do lektury i do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami :)
Zrzut ekranu 2014-09-09 o 14.52.51.png
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2014-09-09 o 14.52.51.png
    Zrzut ekranu 2014-09-09 o 14.52.51.png
    23,8 KB · Wyświetleń: 450
reklama
Z kolkami zmagamy się już niestety od ok. drugiego tygodnia życia naszej córci. Próbowałam wielu środków - niestety bez większego skutku. Po otrzymaniu do przetestowania kropelek Kolaktaza od razu podałam córci i o dziwo córka tego dnia nie płakała i nie prężyła się. Myślałam, że to zbieg okoliczności, ale następnego dnia to samo. Sporadycznie jeszcze pobolewa ją brzuszek, ale wiem, że to najskuteczniejszy środek, jaki stosowaliśmy do tej pory.
 
Dzięki temu portalowi miałam szansę przetestować (a dokładnie mój synek) Kolaktazę.
Mój syn bardzo strasznie przeżywał kolki, które miał praktycznie codziennie, myślałam że próbowałam już wszystkiego -domowych sposobów, zmienienie butelki, smoczka - nic nie pomagało.
A przy tym te "zielone" kupki, które mój syn robił dosłownie około 10 dziennie.
Aż w końcu ucieszyłam się niespodziewaną przesyłką z Kolaktazą do testów, która miałam nadzieje w głębi serca że może w końcu coś pomoże. No i się nie myliłam kolki prawie ustały - są o wiele rzadsze niż zwykle, kupki są już normalniejsze, a ja już nie muszę nic zmieniać. Na pewno będę kupowała te kropelki ponieważ myślę że nie będziemy mogli bez tego żyć ! :-)
10417570_502172576585991_3711761448722944703_n.jpg
 

Załączniki

  • 10417570_502172576585991_3711761448722944703_n.jpg
    10417570_502172576585991_3711761448722944703_n.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 423
Bardzo się ucieszyłam kiedy dostałam Kolaktazę do testów. myślę, że mój synek bardzo chętnie je przetestował :) ponieważ borykał się z kolkami bardzo często - próbowałam już wielu sposobów - m.in. domowe sposoby, zmienianie butelek, smoczków... nic nie pomagało, a w dodatku te "zielone" kupki, których było nawet 10 dziennie. Gdy otrzymałam Kolaktazę, w głębi serca miałam nadzieję że może to mu pomoże.
No i pomogło ! kolki są teraz bardzo rzadko, a jeśli w ogóle to szybko ustępują, a kupki są już normalniejsze :). Kolaktaza spisała się rewelacyjnie! i na pewno będę kupowała te krople, będę do tego zmuszona, aby nikt już się nie męczył :)
Zobacz załącznik 643130
 
Kolaktoza ,jest praktyczna i łatwa w podaniu, właśnie zmagam się z kolkami u mojego dzidziusia, i próbuje już wszystkiego .Może w 100% nie przeszły mojemu dziecku kolki ,ale jest już lepiej nie męczy się już tak w nocy, i w dzień jest już lepiej ,dziecko jest spokojniejsze ,dziękuję że miałam możliwość przetestowania leku.:tak:
 
Moja 2 miesięczna córka miała kolki, zastosowałyśmy preparat Kolaktaza, który dostałyśmy do przetestowania. Na szczęście kolki minęły i teraz cieszę się szczęśliwym macierzyństwem, bez płaczu maleństwa. Wcześniej wydawaliśmy majątek na specjalne butelki anty kolkowe i preparaty, które nie pomagały. [FONT=Helvetica Neue, Arial, Helvetica, Geneva, sans-serif]Polecam, mama 2 miesięcznej Karolinki[/FONT]
 
Jestem bardzo zadowolona z kolaktazy, mój mały już sie tak nie męczy a i dla nas wielki plus bo nie musimy sie martwic ze nic malemu nie pomaga.
Polecam :)
 
reklama
Niedawno otrzymałam od was produkt "Kolaktoza" po zastosowaniu go dziecku szybko nawet zadziałało więc uważam iż jest to bardzo dobry produkt dla dzieci iż brzuszek dziecka przestaje boleć i dziecko się nie męczy. :) Polecam "Kolaktozee" wszystkim mama które maja dzieci w okresie kolek :)
 
Do góry