reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

jak to jest chusta na KÓŁKACH to ja jestem Żużak na resorach.
Matko jedyna....przecież to zwykła chusta pełno tego wszędzie, w każdym sklepie dla dzieciaków. Wystarczy zajść i poprosić sprzedawczynię o pokazanie jak to się nosi. Gosik, my chyba taką Tobie kupowałyśmy????
Nooo...chyba że to jakis Zagramaniczny excluuusiwe produkt który na "abarot" sie używa.

Po pierwsze ("matko jedyna"), nie jest to zwykła chusta i nie jest żaden exclusive (nazwa polska: chusta na kółkach, ang. sling rings lub baby sling itp), po drugie chusta Gosik to nie to samo (jest to pouch) - brak regulacji - mimo podobieństwa inaczej się dzieci w niej nosi i po trzecie - w każdym sklepie dla dzieciaków (przynajmniej w Białym) tego nie ma, więc też nie ma jak spytać się sprzedawcy. Kropka.

Sprawa o pomoc jest już właściwie nieaktualna, znalazłem odpowiedni instruktarz, ale i tak dzięki.
 
reklama
Ciągle pada..lalalala....idziemy na kałuże w gumowcach.
Ale jak zielone i rosiste bzowe gałęzie! Ile kropel na kwiatach!
Uszy w góre kąciki ust też.
WIOSNA, baby!
 
Paliwo do fondue? nie mam pojęcia może w Auchan albo w Makro?
Wczoraj Wiki narysowała pierwszego plusa bo głowy z oczami nosem i ustami to juz rysuje jakies 3 tygodnie ale plus to było wyzwanie:-D a jak się udało to przez pól dnia chodzila i pokazywała jak rysuje plusa.:-D
 
Piękne dzieła :tak:.

Byłyśmy dzisiaj na bilansie dwulatka i zrezygnowałam ze szczepienia i na pneumokoki i na meningokoki sama nie wiem czy dobrze ale skoro nie bylam pewna to może i dobrze zrobiłam.Lekarka mnie bardzo namawiała ale poczekam moze jeszcze w przyszlym roku jak będzie szła do przedszkola.
 
To żem ja.
Zakopana w kocu, dziecie bawi się miło....ksiązki mam...suszone banany.leje za oknem. Nowa mamo, witaj, wklej Joachimka, napisz o sobie...szukam pokrewnej duszy z parciem ku literaturze i ludycznych formach inteligentnej konwersacji ( czyli z poczuciem humoru).
Tyześ to czy nie?
 
reklama
Moja strzyga :-D
 

Załączniki

  • niunia spi.JPG
    niunia spi.JPG
    30 KB · Wyświetleń: 57
Do góry