reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolkowy ból brzucha

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2016
Postów
4
Cześć . Wczoraj byłam u ginekologa zrobił mi dopochwowe USG. Z wyliczeń wyszło ze to 3/4 tydzień ciąży ale jeszcze mało widoczny . Poza tym powiększony lewy jajnik i na prawej stronie 5 cm torbiel . Lekarz powiedział ze się wchłonie ale wrazie co przyjść mam za tydzień . Dziś wstałam z łóżka o godzinie 7 ale w dosyć pokraczny sposób bo strasznie bolał mnie brzuch . Taki gwałtowny i narwany . Po 5 min poleciałam do łazienki ( czułam się znowu jak bym miała poronienie ) lekkie rozwolnienie, nudności , blada jak ściana , drgawki . Po kulki minutach przeszło ale ciagle mnie boli ten brzuch gdy wstaje i gdy siadam . Ogólnie gdy chodzę tez mnie ciągnie i kłuje . Jak naciskam na brzuch to czuje ze jest trochę twardy i boli . Wizytę u lekarza rodzinnego mam dopiero jutro może się czegoś dowiem . Może to jednak nie było poronienie ? Dodam ze to moja druga ciąża . I jedno poronienie za nami .
Któraś z was miała podobne objawy ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam . Lekarz stwierdził ze tak się czasami dzieje po wcześniejszym USG dopochwowym. Żadnego skierowania na dodatkowe badania nie dał . Brzucha nie obmacał odesłał do domu [emoji15]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry