reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolysanki :))

Kołysanki super ale niestety nie na każdego maluszka działają. Młoda jak była malutka to usypiała tylko i wyłącznie przy muzyce Maroon 5 a :-D

Więc na nic się zdały płyty Mini Mini w które się obkupiliśmy ;-)
 
reklama
Kołysanki super ale niestety nie na każdego maluszka działają. Młoda jak była malutka to usypiała tylko i wyłącznie przy muzyce Maroon 5 a :-D

Więc na nic się zdały płyty Mini Mini w które się obkupiliśmy ;-)

ja wkleilam te kolysanki dla nas , a nie dzieci ktorych jeszcze nie ma na swiecie :)
lubie sobie sama ich posluchac , bo mam super wspomnienia z dziecinstwa no i podobaja mi sie bardzo
a dziecko co bedzie sluchac to sie okaze za kilka miesiecy :)
 
ta mi babcia spiewala jak bylam mala i tez sie wzruszam bardzo jak slucham ...
do tego cudne filmiki maluszkow :)
YouTube - Bajka iskierki

i jeszcze jedna tez cudna :)
YouTube - Kołysanka __ KRYSTYNA PROŃKO

Mi "iskierke" mama spiewala, tez mi sie bardzo dobrze kojarzy i slysze glos mamy kiedy gra :)

a ja lubie jeszcze ta ostatnia w wykonaniu Wozniaka :) kojarzy mi sie z Muminkami i moja ukachona piosenka z dziecinstwa:

YouTube - 0135 Jak dobrze być poziomką...
 
Kołysanki super ale niestety nie na każdego maluszka działają. Młoda jak była malutka to usypiała tylko i wyłącznie przy muzyce Maroon 5 a :-D

Więc na nic się zdały płyty Mini Mini w które się obkupiliśmy ;-)

czytałam książkę o tym że będąc w ciąży należy słuchać muzyki a gdy dziecko się urodzi będzie uspakajało się gdy puści się mu muzykę słuchaną w ciąży. myślę że coś w tym jest, bo mój szwagier słucha KAZIKA i jak dziecko się urodziło to też bardzo lubiło jego utwory :)

 
Miłka świetna ta twoja kołysanka, bo jest taka wesoła, podobają mi się tu wszystkie które są wrzucone, ale zazwyczaj wszystkie są takie smutasne :/
 
reklama
Do góry