reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolysanki :))

reklama
tricolor - nie ma się czego wstydzić, dla maluszka głos mamy jest najpiękniejszy na świecie :tak: musisz się przemóc i tyle ;-)
 
O nie :no: ja mam tak samo jak tricolor nie spiewam od podstawówki. Mieliśmy koszmarnego facia od muzyki, skutecznie obrzydził mi śpiewanie i granie na czymkolwiek...można powiedzieć że przez niego mam traume :-D
 
Miłka niestety...zginął w wypadku...nici z odszkodowania
kasiadz ja też! :-D i to marna bo się zapierałam i nie chciałam za nic przy nim śpiewać :-D
 
‪Laleczka z saskiej porcelany‬‏ - YouTube

Mi sie strasznie ta piosenka podoba choć smutna jest. Zresztą ja niestety z tych nieśpiewających jestem bo się cholernie wstydzę spiewać przy ludziach ... :zawstydzona/y: ...a tak bym chciała dzieciakom śpiewać, żeby miały co wspominac kiedyś tak Wy teraz wspominacie.

hehe tę piosenkę znam na pamięć bo w chórku śpiewałam kilka lat, i jeszcze "Biały latawiec".. a mojemu małemu to "z popielnika" śpiewam, nawet małża nauczyłam :)
 
reklama
Niiiiiiiieeeeeee dzieciakom tylko dzieciakom przy innych ludziach, a to różnica. Tymkowi spiewam, ale jak nikogo w domu nie ma, ani w poblizu za oknem :-D A to naprawde żadkość :zawstydzona/y:
 
Do góry