reklama

KOMARY,KLESZCZE Jak radzić sobie z nimi??

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez Ewcia81, 14 Czerwiec 2007.

1. Ewcia81

Ewcia81 Gość

Witajcie.
    Założyłąm ten wątek,bo nie znalazłam go na tym forum.
    Jest już sezon na insekty. KOchani tutaj zamieszczajcie jakich użycwacie kremów, spryskiwaczy. Jak sobie radzicie w styuacjach,gdy jakiś owad ugryzie wasze dziecko??
    My niedługo wyjeżdżamy nad jezioro na 10 dni w las i nie wiem co małemu zakupić .

Co polecacie albo już stosujecie??

2. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

My używamy "off" dla dzieci, w kremie.Mieszkamy pod lasem mamy ogród i duuuuużo insektów dookoła:zawstydzona/y: jak na razie krem się sprawdza-trzeba tylko uważać żeby nie dostał się do oczek i nie smarować dziecku dłoni-żeby nie zlizało.
    pozdrawiam.

3. reklama
  4. aniab190

aniab190 mama czerwcowa '06

Cześc Ewcia:-DZnów Cię wyśledziłam na nowym wątku:laugh2:Ja używam Off albo Moustidose w sprayu a po ukąszeniu Fenistil żel

5. nikita33

nikita33 Fan(ka)

My też używamy off i fenistilu. U nas jest dodatkowo ten problem, że co roku mamy u nas ogromne ilości kleszczy. Po spacerze zawsze dokładnie oglądamy się wszyscy, czy się coś nie przyczepiło. W wyciąganiu kleszczy mamy praktykę zdobytą na naszym psie, ale oczywiście lepiej się zabezpieczać, niż wyciągać, dlatego ten off, którego używamy, jest przeciw komarom i kleszczom. W sporayu. Tylko, że jedno popryskanie nie wystarczy, jak sie wychodzi gdzieś na dłużej, to po jakimś czasie trzeba zrobić poprawkę z offa.

pozdrawiam
    nikita

Poleć forum