reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konflikt serologiczny?

W czwartek byłam w laboratorium i pobrali ode mnie 3 próbki krwi,czekam cały czas na wynik,ale byłam u ginekologa i rozmawiałam z nim ze wykryli przeciwciała zapewne immunoglobuliny,sprawdził tez maluchowi przepływy i tez w porządku jak najbardziej także mówił żeby się nie martwić
U mnie doszło do immunizacji w wyniku krwawienia w 24/25 tc (immunoglobuliny nie dostałam, bo był brak w hurcie) i pojawiły się przeciwciała koło 34 tc. Miałam wtedy badane miano co 2 dni i jak ciąża osiągnęła bezpieczny okres to miałam indukcję. Syn urodził się z lekką niedokrwistością (musiałam mu przez ponad rok dawać żelazo) i żółtaczka utrzymywała mu się slniejsza trochę dłużej.
Po nastu latach zaszłam w kolejną ciążę- zbadałam w niej sanco Rhd i dzieć był ujemny, a i tak od ok 18 tc moja Pani doktor badała przepływy w tętnicy mózgowej.
 
reklama
Ja aktualnie jestem w 38+0,tydzień temu byłam na patologii ciąży z powodu wielowodzia ale będziemy czekać jeszcze tydzień do porodu (mam cukrzyce ciążowa) codziennie miałam robione ktg i wyszło dobrze także mam nadzieje ze to po prostu ta immunoglobulina podana w 29 tc
 
Do góry