reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KONKURS - Przetestuj rowerek First BIKE!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Yolanta, dzięki za fajne zdjęcia.
Jak tak sobie na nie nie patrzę przychodzi mi na myśl, że bez względu na to jaki rower - królują KAŁUŻE!

Powodzenia w konkursie!

Ode mnie też kilka fotek z kałużowej serii:

IMG_5483_8.jpgFirst BIKE kids 18_mid.jpgIMG_5513_19.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
(...)
Kończąc moją króciutką i skromniutką wypowiedz zakrzyknę (wyobrażajcie sobie teraz, że podskakuję wyma****ąc pomponami - kolor dowolny!):
HEJ HEJ, WITAMY WAS! (wymach rąk w górę)
MOŻE UMIECIE ŁADNIE PISAĆ! (ręce z pomponami (w dowolnym kolorze!) w lewo)
MOŻE NAWET Z NAMI WYGRACIE! (ręce z pomponami (właściwie kolor można sobie zmienić) w prawo)
ALE I MOŻE NAS JEDNAK NIE POKONACIE!!! (tutaj widowiskowy wyskok w górę i dramatyczna pauza)
ROWEREK BIEGOWY - DO NAS!!! (spektakularny opad do szpagatu!)

Tygrynka, sorry, że "Cię tak skróciłam", ale Twój popis na sam koniec zrobił na mnie niesamowite wrażenie...!
Tak powoli ulegając roztaczanym przez Ciebie wizjom zobaczyłam Cię z tymi pomponami. Nawet muzyka rytmicznie grała, a w tle werble się pojawiły... A Ty dziarsko wymachiwałaś lśniącymi, prawie żywymi kulami...

Extra punkty za determinację i wykorzystanie efektów specjalnych w rywalizacji! :-)
No i za usportowienie. Nie każdy by tak potrafił. Zwłaszcza ten szpagat na koniec...
A przede wszystkim uznanie za poczucie humoru :-)

Sobie w tym wypadku też przyznam punty - za wyobraźnię i efektowne zobrazowanie całości :-)
 
Ostatnia edycja:
witam:tak:
długo zastanawiałam się czy zgłaszać naszego małego synka do konkursu, bo my jakoś szczęścia nigdy nie mamy:sorry2: ale teraz już leżąc w łóżku doszłam do wniosku, że jak nie spróbujemy to się nie dowiemy czy jakieś szanse mieliśmy czy nie:sorry2: inna sprawa, że naczytałam się trochę o rowerkach biegowych i stwierdziłam, że dla nas to byłoby idealne rozwiązanie;-):tak:
w związku z tym pragnę zgłosić swojego synka jako testera rowerka First BIKE:tak: Maks zwany przez wszystkich w rodzinie Młodym ma skończone 2,5 roczku i niespożyte pokłady energii:sorry2: nie wiem na jakich "bateriach" on funkcjonuje, ale duracelle przy nim wymiękają:-D hi hi od bladego świtu do wieczora jest na najwyższych obrotach, a tym samym my też:sorry2: a czemu uważam, że on byłby idealnym testerem.. bo ma chłopak predyspozycję i jest zaprawiony w bojach;-) spokojnie już tłumaczę dlaczego:sorry2: otóż do tej pory "jeździł" na trójkołowcu, tyle, że jego jazda polegała na odpychaniu się nogami:-D hi hi swoją drogą nie powiedziałabym, ze na takim rowerku on będzie w stanie rozwinąć taką prędkość:-D:szok: hi hi kolegów przy tym przegania wszystkich:sorry2: no, a jak czasem zdarzy się, że ktoś go przegoni to cwaniak mały podnosi rower do góry i biegnie razem z nim, aż znów znajdzie się na prowadzeniu:-D hi hi
o.. no i jeszcze jedna rzecz, która jakoś tak "zmusiła" mnie do złożenia jego kandydatury;-) na słowo rowerek reaguje od razu i jest pierwszy pod drzwiami gotowy do wyjścia:sorry2: i nie ważne, że nie ubrany, nie ważne, że w trakcie obiadu.. on po prostu idzie:tak: o nawet udało nam się zdjęcie zrobić;-) także nie pozostaje nam nic innego jak zgłosić naszą gotowość do testowania i nieśmiało ładować baterię w aparacie, bo a nóż się szczęście do nas uśmiechnie:sorry2:
 

Załączniki

  • Zdjecie0115.jpg
    Zdjecie0115.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 88
No i proszę Malutka prawdziwym "rzutem na taśmę" jeszcze się załapała! Zupełnie jak Indiana Jones, który w ostatniej chwili wyciąga swoje nogi spod betonowej ściany, która w jakiś katakumbach właśnie się za nim z hukiem zatrzasnęła... :-)
U nas, ani nie niespodziewanie, ani nie z hukiem, ale nieubłaganie wrota naszego konkursu się zamykają...

Szacowne jury w postaci redakcji BB wraz z moją skromną osobą pochyli się jutro nad Waszymi propozycjami i....
I coś się obawiam, że się szybko nie rozstanie, bo wcale nie będzie łatwo wybrać TYCH DWÓCH SZCZĘŚLIWCÓW... :-)

Bez względu na to co się będzie działo za zamkniętymi drzwiami Najwyższej Komisji ds Wyboru Testerów First BIKE zobaczcie w poniedziałek wyniki! A ja już teraz BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, którzy wzięli udział w naszej zabawie! :-)

A tymczasem życzę udanego weekendu!
I obiecuję już od przyszłego tygodnia kolejne atrakcje :-)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry