reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KONKURS - Przetestuj rowerek First BIKE!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Rowerek Tosia testować by chciała, na pewno by na nim szalała, bo to urwisek mały, bardzo przez nas kochany.Na wycieczki by jeździła, równowagę na nim ćwiczyła. Z radości miałaby czerwone lica, bo to taka mała diablica. Gdyby First Bike miała z pewnością wiele by na nim zdziałała. Nie straszne będą nam guzy i obrażenia bo liczą się z jazdy wrażenia.

Denira, w jakim wieku jest Tosia?

A guzów i obrażeń nie musicie się obawiać :-)
Nauka jazdy na rowerku bez pedałów to najbezpieczniejsza metoda opanowania utrzymania równowagi. Podczas upadku na klasycznym rowerze z pedałami i bocznymi kółkami maluch pada na ziemię razem z całym rowerem jak ta gruszka. Na biegówce nogi są wolne. W każdej chwili mogą podeprzeć zbyt duży przechył i uchronić przed wywrotką.
 
reklama
icon1.png
Odp: KONKURS - Przetestuj rowerek First BIKE!


Oczywiście że konkurencja będzie ciekawa tak samo jak z FIrst Bike zabawa.

Cieszę się,że trafiłam na ten portal bo znalazłam mnóstwo ciekawych tematów.Jestem przekonana,że będzie to mój ulubiony portal i na długo sie zaprzyjaźnimy.
Pozdrawiam.
Miło mi było Was wszystkich poznac.

Witamy w gronie BB! Tym bardziej, że zaczęłaś od naszego forum:-)
Zapraszam też na inne nasze wątki. Co sądzisz na ten temat? https://www.babyboom.pl/forum/first...owych-f424/biegowka-z-hamulcem-czy-bez-54193/
 
Jestem dumnym tatusiem dwuletniego Tośka. Czym się zajmujemy na co dzień? Otóż wpadamy w tarapaty! A jak się wpada w tarapaty, to często trzeba błyskawicznie brać nogi za pas i uciekać, gdzie pieprz rośnie. Problem w tym, że my nie wiemy, gdzie znaleźć ten pieprz! I choć jest nas dwóch, mamy tylko jeden szybki rower! Tosiosław dotychczas jeździł w foteliku przy moim rowerze, ale mój 2-latek coraz bardziej akcentuje swoją niezależność. Gdyby Antek miał rower biegowy, to prześcignąłby nawet tatę! Byśmy szukali tego rosnącego pieprzu w pobliskim parku, przy nadodrzańskich wałach, na osiedlowych ścieżkach rowerowych... Pozwólcie nam znaleźć rosnący pieprz! A jak już znajdziemy, to opowiemy o naszych rowerowych eskapadach!


Witam w naszym KONKURSIE pierwszego aktywnego Tatę!
(Oj dziewczyny, musimy uwagi na temat Tatusiów na razie zostawić na boku :-) )

Petroniuszu, Niezależność dwulatków to hasło prawie na oddzielny temat! Wrócimy do niego.
Ale rzeczywiście, dla malucha znacznie większą frajdą jest samodzielne jeżdżenie na rowerku niż siedzenie w foteliku z tyłu. Dziecko jest aktywne i doskonale się bawi, a przede wszystkim jest w stanie dotrzymać Ci tempa!
Pamiętam, że jak ja woziłam po kolei swoje bąble w foteliku, to paradoksalnie najwięcej uwagi poświęcałam na oglądanie się do tyłu czy oby wszystko jest w porządku. Zwłaszcza, że te moje niedźwiadki po 15 min już spały...

A aktywność ze szkrabem na rowerku biegowym może wyglądać tak. Miła odmiana, prawda?

[video=youtube;1ap1NfFu8xg]http://www.youtube.com/watch?v=1ap1NfFu8xg&feature=player_embedded[/video]
 
Ostatnia edycja:
Aniu zdjęcia to takie moje małe hobby :tak: Córcia nawet chętnie pozuje :-)Jeśli chodzi o kask, to oczywiście jestem jak najbardziej za, innej opcji w ogóle nie biorę pod uwagę, co jak co, ale główkę trzeba chronić. Te które pokazałaś są naprawdę ładne :tak: i wyglądają na solidne i wygodne
 
Ostatnia edycja:
Filip, mały łobuziaczek na ten rower ma już smaczek!
Właśnie chłopczyk go zobaczył-w oczach błysk,olśnienie,radość,mówi:
"Mama,ciem lowelek na śpacielek"...
Matka patrzy na syneczka,cóż to za minka wdzięczna!
Trzeba będzie więc powalczyć,przetestować , wrażeniami się podzielić
Na dwóch kółkach świat przemierzyć...
Fotki pstryknąć-fajna sprawa,dla to świetna zabawa!
Więc dwulatku mój Kochany,bądź cierpliwy,
może wygramy...;-)
 
Witam wszystkich miłosników rowerków biegowych :)!
Tych Małych i tych Duzych ;)

to mój pierwszy post na forum, ale temat jak widzę gorący a u nas w domu od dłuższego czasu bardzo gorąco także w związku z naszym nowym nabytkiem :)

Sama bym sobie pojeździła patrząc ile frajdy to sprawia moim chłopcom :).
Adaś ma 6 lat, posiadaczem laufradu jest zaś 2-letni Antoś. Kłótniom nie ma końca ;) uwielbiają go obaj równo. Żałuję, że nie ma takich dużych rowerkow biegowych dla dużych dzieci, które jakimiś przypadkiem jeszcze nie umieją jeździć na dwóch kółkach, tych z pedałami. Toś ma laufrad od niedawna a poczynił już piękne postępy. Adaś zaś wykonuje manewry wręcz dzikie ;) w wyniku paskudnej pogody za oknem jeżdżą obecnie ciągle po domu. Adaś przekupuje Tośka, żeby ten tylko dał mu pojeździć ;) Toś niestety jako, że mały nieraz daje się wpuścić w maliny. Pierwszego dnia, gdy tylko dostał rowerek oglądał siedząc na nim nawet wieczorną bajkę. z utęsknieniem czekamy teraz na ładną pogodę, żeby wybyć na laufradowy spacer :happy2:
 
Aniu zdjęcia to takie moje małe hobby :tak: Córcia nawet chętnie pozuje :-)Jeśli chodzi o kask, to oczywiście jestem jak najbardziej za, innej opcji w ogóle nie biorę pod uwagę, co jak co, ale główkę trzeba chronić. Te które pokazałaś są naprawdę ładne :tak: i wyglądają na solidne i wygodne

Kamlotko, tak - to bardzo lekkie i wytrzymałe kaski z grupy PREMIUM. Produkuje je dobrze znana niemiecka firma ABUS. Odpowiedziałam też na Twoje pytania odnośnie kasków w wątku Ciekawostki, gdzie poruszyłaś ten temat. Tam znajdziesz więcej szczegółów: https://www.babyboom.pl/forum/first...-dodatkiem-dobrego-humorua-54197/#post7664773
 
PODANIE

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na stanowisko TESTERA rowerka biegowego First BIKE.
Mam 2,5 roku i ponad 2-letnie doświadczenie w testowaniu (zwłaszcza cierpliwości rodziców
clip_image001.gif
)
Jestem obyty w temacie środków transportu (nie bez powodu w niektórych kręgach nazywają mnie "Szymolotem")
Mam niepoHAMOWANE pokłady energii i odJAZDowe pomysły. W życiu KIERUJĘ się przejrzystymi zasadami - ZAWRACAM rodzicom głowę do oporu, póki jeszcze jestem mały i mi wszystko darują
clip_image001.gif

Myślę że najwyższa pora przestać wyprowadzać rower na spacer:

i zrobić wszystko, by jesienią nie SKRĘCAło mnie z nudów, a moje życie nabrało ROZPĘDU.
Gwarantuję zdawać rzetelne reporterskie relacje, okraszone moim wdziękiem osobistym i nutką maminego humoru
clip_image002.gif


Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Z wyrazami szacunku
Szymon Ka, lat dwa
clip_image002.gif

Szanowny Panie Szymonie,

Bardzo dziękuję za Pana aplikację na stanowisko TESTERA First BIKE.

Jest Pan energicznym, młodym mężczyzną dlatego sądzę, że Pana zgłoszenie wzbudzi duże zainteresowanie podczas obrad szacownego jury, które zbierze się w dniu jutrzejszym. Werdykt podamy w poniedziałek na naszym forum.

Do tego czasu proszę o cierpliwość. Zwracam się też do Pana z uprzejmą prośbą o odrobinę litości i chwilę oddechu dla Szanownych Państwa Rodziców.

Z poważaniem,
Matka Dyrektorka Forum Biegowego
Anna G

:-) :-) :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta, dzięki za Twój post. Jest najlepszym przykładem na to, że:
- biegówka może być jednocześnie używana przed dzieci w różnym wieku (choć to jak widać jest nieco konfliktogenne... :-) )
- maluchy bardzo szybka uczą się na niej jeździć
- to fajna propozycja też dla starszaków
- można się nim bawić też w domu
- dzieci nie chcą rozstawać się z nim nawet na chwilę... (Marta, a Toś spać z nim nie chciał? :-) )
- i że to w ogóle świetna zabawa

Marta, może przyślecie nam jakiś film? Chyba idzie zmiana pogody na lepszą więc będzie szansa wypróbować laufrada na większych przestrzeniach. Oby się udało.

Dobrej zabawy!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry