reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kontrola wagi

reklama
Wpedzasz w kompleksy! [emoji12]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
wiesz co, z jednej strony fajnie a z drugiej niebezpiecznie.. ja w pierwszym trymestrze 5 kg schudlam bo nic nie jadlam bo od razu bylo mi mega niedobrze :p teraz apetyt wrocil wiec zaraz mi przybedzie ;)
i jeszcze swieta niebawem to sie najem barszczyku i pierogow i ciast xP pewnie padne bo pierwszy raz od roku zjem gluten ale mam meeeega ochote :p
co do wagi jeszcze to moja mama w jednej ciazy 6 w drugiej 8 kg przytyla wiec chyba poszlam w nią :p
 
Wlasnie wyczytalam ze najwiecej przytyjemy w III trymestrze :tak: :szok: ... jeszcze 2 tyg i zaczynam 8 miesiac ciazy... jejku jak to szybko zlecialo! "Zaraz" rodzimy!!! :tak::szok:
 
reklama
Hej dziewczyny strasznie spodobał mi się klimat Waszego wątku. Motywujecie się aby przytyć te 13 kg a nie 30. Ja jestem w 18 tyg ( termin na Dzień Matki). To moja 3 ciąża. Jestem niska 156 cm i jeszcze w czerwcu ważyłam 60 kg. Strasznym trudem do przed ciąży schudłam do 57 kg. W poprzednich ciazach przytyłam z 42 do 67 kg ( 13 lat temu) w drugiej z 51 do 67 kg ( 7 lat temu). Ogólnie chciałam powiedzieć że kontrola wagi w ciąży wymaga dyscypliny przez całą ciążę bo łatwo zniweczyć wcześniejszą pracę. Fajnie się zdrowo motywować bo pokusy w ciąży są dwa razy trudniejsze do pokonania. Będę sobie Was podglądać i kibicować wytrwałości do końca. Jak Wam nie zaburze statystyk to mogę czasem wpisać jak mi idzie... Pozdrawiam i zdrowych dzieciaczków życzę.
 
Do góry