reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kontrola wagi

Ja w drugiej ciazy sie bardziej pilnuje chociaz i tak jem na co mam ocjote ale raczej w rozsadnej ilosci. W pierwszej ciazy przytylam 22kg o_O
 
reklama
dzisiaj zaczęłam 36 tydzień i u mnie na wadze +8kg (w pierwszej ciąży na tym etapie miałam 19kg).
w brzuchu 116cm:)


36 tydzień
 
Właśnie też mam wrażenie ze mi sie woda gromadzi na pupie i udach jakby lekki celulit mam (chyba ze to tłuszcz). Ale ostatnio myslalam ze jestem odwodniona bo straszne odgniecenia mi sie na skorze robia tez tak macie?
 
reklama
U mnie celulit na udach posladkch i łydkach, przed ciążą nie miałam wiec mam nadzieje ze to woda i zginie po porodzie. a skóra fakt jest teraz taka cienka delikatna, jakby mi chciała prześwitywać...
 
Do góry