reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kontrola wagi

U mnie na udach coś sie zbiera, ale cieżko stwierdzić co to jest. Woda na 100% mi sie zbiera bo mi ręce cierpna po nocy i czasami w ciągu dnia.
Spoko nie ma co narzekać po ciąży przejdzie;) ja i tak sie dobrze czuje wiec nie ma co.
 
reklama
A to mi się chyba zatrzymuje woda tez mi wszystko cierpnie po chwili jak krzywo leże siedzę itp
Ja mam teraz 31.03 wizyte i sie dowiem ile synek przytył :) Ostatnio ginekolog mówił że raczej będzie z tych większych dzieci. Jestem ciekawa od czego to jest zależne. Ja się urodziłam 62cm/4600 waga mąż 56cm/4900 pierwszy synek 56cm/4300.
 
A to mi się chyba zatrzymuje woda tez mi wszystko cierpnie po chwili jak krzywo leże siedzę itp
Ja mam teraz 31.03 wizyte i sie dowiem ile synek przytył :) Ostatnio ginekolog mówił że raczej będzie z tych większych dzieci. Jestem ciekawa od czego to jest zależne. Ja się urodziłam 62cm/4600 waga mąż 56cm/4900 pierwszy synek 56cm/4300.
31.03??
a nie 31.01?:p
 
Z tego co ja sie naczytałam to przeważnie dziecko ma podobne gabaryty do matki jak była noworodkiem, ale oczywiście ze moze być roznie. I chyba nie ma na to reguły.
Mama 90 to powiem Ci ze Ty duża dziewczyna byłaś:) moja znowu raczej bedzie z tych mniejszych.
 
A to mi się chyba zatrzymuje woda tez mi wszystko cierpnie po chwili jak krzywo leże siedzę itp
Ja mam teraz 31.03 wizyte i sie dowiem ile synek przytył :) Ostatnio ginekolog mówił że raczej będzie z tych większych dzieci. Jestem ciekawa od czego to jest zależne. Ja się urodziłam 62cm/4600 waga mąż 56cm/4900 pierwszy synek 56cm/4300.
my z mężem też duzi się rodziliśmy :) ciekawe, jaka młoda nasza będzie
a jaki masz ostatni pomiar dziecka? z którego tygodnia?
 
reklama
Do góry