reklama

Kopniaczki dziecka podczas przytulanek :P

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez Fitusia, 24 Listopad 2007.

1. Fitusia

Fitusia Fanka BB :)

Dziewczyny zakładam ten wątek, bo moze ktorejs z Was sie przyda.

Moje malenstwo wierci sie od ponad tygodnia, ale ostatnio przeszło samego siebie.. miało byc tak intymnie i gorrąco.. a skonczylo sie na paru podejsciach.. maluszek zaczał tak wierzgac przy probie zblizenia, ze odczulismy silny dyskomfort.

Okazuje sie, ze jest to naturalne! Macica sie podczas podniecenia nieco kurczy i malemu jest ciasno- stad rozpychanie.

Musimy sie nauczyc z tym zyc :-D

A jak jest u Was?
    Usciski dla brzuszków!

2. daga.p.

daga.p. Fanka BB :)

Hej.
    Mój mąż niestety jest juz niebardzo za seksem:dry:. Twierdzi, że niemoże jak widzi brzusio poruszający się sam z siebie...hehehehehehehehehe... Więc ostatnio nieściągałam koszulki.;-)Niestety sama świadomość, że syncio też w tym uczestniczy....
    Pozdrawiam

3. reklama
  4. Fitusia

Fitusia Fanka BB :)

To z pewnoscia jest pewien dyskomfort, mojemu tez troszke to przeszkadza, dlatego zwykle obieramy pozycję na łyzeczki- brzuszka nie widac i mojej miny podczas kopniaczkow rowniez ;)

Poza tym maluszka nie da sie teraz nigdzie odstawic na bok.

Niestety :p

Pozdrówka!

5. Sol

Sol Gość

Nasza córcia jak czuje skurczyki u mamy to się uspokaja :baffled: Jest grzeczniutka, może czasem kopnie przy zabawie, ale potem idzie ululana spać :-p A mojego męża właśnie ten brzuszek widoczny kręci :-D Widać każdy ma inne gusta :-D

6. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

moje Malenstwo tez kopie heh i ta sama swiadomosc ze Ono jest podczas w srodku tez jest dziwna :)

7. {agnieszka}

{agnieszka} styczniówka'06 lipiec'08

mojemu też brzuszek nie przeszkadza:-) a mały jakos mniej sie kręci podczes igraszek, tylko na końcu mnie jest niewygodnie jak macica sie skurczy na maxa:tak:

8. machus

machus Zaciekawiona BB

Nasze jeszcze nie kopie, ale sama świadomość, że jest razem z nami w tym momencie jest dość dziwna. Ale musimy się do tego narazie przyzwyczaić. :sorry2:

9. mamu$ia

mamu$ia Gość

Mój maluszek grzecznie zasypia kiedy coś zaczyna sie dziać:-D Co innego kiedy mój Ł. sie do mnie przytula, mały czuje ciepło i zaczyna sobie brykać w brzuszku.

10. reklama
  11. welonka12

welonka12 maj 02 :)) wrzesień 08

Mój mąż to wogóle już jak stary dziadziuś hi hi :-D ...Nie chce bo sie boi że coś zrobi małemu ja już do porodu mam tydzień i seksem by mi tylko pomógł ale mozna sobie gadać .....Także jak w celibacie hihi :-D ..Ale na początku ciąży to mały walił jak tylko mi się zachciało :-) sprytny wtedy walił na maxa hihi nie można było sie skupić na tym:laugh2: tylko mały walił a mi się śmiać chciało hi hi

12. sisi.5

sisi.5 Zaciekawiona BB

witajcie przyszle mamusie! moj maluszek jest już co prawda na swiecie, ale dobrze pamiętam jak to było u nas z sexem podczas mojej ciazy. Mniej wiecej do piatego miesiaca mogliśmy swobodnie wspolzyc, natomiast od szostego miesiąca moj szkrab zaczal sie wiercic i to z dnia na dzien coraz bardziej, co czesto przeszkadzalo nam w zbliżeniach. Oczywiście nie zaniechaliśmy zupełnie wspolnych igraszek, ale zdazało sie to już coraz rzadziej.. pod koniec ciazy i ja zaczelam odczuwac dyskomfort, ponieważ przy kazdej probie zblizenia bolala mnie macica, tak wiec ostatnie dwa miesiace przetrwaliśmy bez sexu..

Poleć forum