reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla 14 latki

Pati4gce

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2022
Postów
814
Witam, moze ktoras mama mi cos doradzi. Poszukuje jakieos fajnego zestawu kosmetykow dla nastolatki. Moga byc jakies maseczki,kremy, zele ewentalnie jakas paletka do malowania ale taka stosowna do wieku, dobrej jakosci. Prezent ma byc dla chrzesnicy a ja nie bardzo sie w takich tamatach orientuje :-)
 
reklama
Jeżeli jest makijażowym freakiem, to może iść w lepsze marki, nie rosmanowskie. Tutaj kilka kultowych palet które polecam, w neutralnych /dziennych kolorach:
-glamshom bohema
-anastasia soft glam
-anastasia norvina
-nabla dreamy
-nabla side by side
-affect naturally
-huda nude
-huda the New nude
-huda Rose gold
-huda desert dusk
Affect nest najtańsza opcja, coś koło 70 zl ale jakość jest genialna. Glamshop ok
100 zl, reszta palet droższa.
Ogólnie to nie są najnowsze palety, tylko sprawdzone, przetestowane i pewne.
 
Natomiast co do kremów : super są kremy z basiclab, dobre składy, i DZIAŁAJĄ. Teraz trwa na nie promocja na cocolita. Z tańszych kremów lubię bielenda professional, szczerze polecam z witaminą C i ceramidami. Sprawdzają się u 99% cer.

Tutaj krem i maska https://allegro.pl/oferta/supremelab-energy-boost-zestaw-energetyzujaco-nawj-12852421023

Tutaj ceramidy

Znalazłam dwie najtańsze opcje na allegro, żebyś nie musiała szukać.
 
A może jak jest gadżeciarą, a boisz się dobrać jej kosmetyki to peeling kawitacyjny do użytku domowego? Dostałam 2 lata temu na święta, i uwazam ze to genialny wynalazek. Za 150 zł spokojnie kupisz na allegro.
 
Dzięki cos pewnie wybiorę :-) Ciężko mi stwierdzic czy jest jakos bardzo zafiksowana na punkcie kosmetykow ale cos tam ostatnio sie lubi podmalowac oczywiscie na ile mama pozwala :-)
Ja mam chrześnicę 7 letnią, i jeszcze przed urodzinami mówiła że ona już odchodzi od zabawek i teraz tylko kosmetyki 😅.
Mówię Ci, bierz paletę z ostatniego linka. Najlepsza polska paleta wszech czasów 😍
 
reklama
Do góry