reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki naturalne

reklama
No ja szukałam dłuuuugo. Ogólnie cere mam mieszaną ze skłonnościami właśnie do jakichś wyprysków, zaskórników., Odkąd używam sebio z tołpy, to jak ręką odjął. Na notino maja bogaty wybór tych kosmetykow w fajnych cenach
 
Zwykła wazelina kosmetyczna Ziaja jako pomadka do ust, podkład True Match L'Oreal, szampon i odżywka do włosów z Seward Mediter, pomadki do ust matowe od Catrice i Kobo.

Sporą uwage przykładam do pielęgnacji twarzy, szczególnie jest to istotne kiedy ma się cerę wymagającą, skłonna do przetłuszczania się w okolicy T, ale jednoczesnie suchą na policzkach Polecam zerknać sobie na kosmetyki od Iossi (cała ich seria jest dostępna w Hebe).

Świetne skłądy w stosunku do niskiej ceny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
rano:
-pianka soraya Plante
-krem nawilżający bielenda cbd
-spf 50 bielenda
wieczorem:
-olejek do mycia bielenda cbd
-pianka z rana albo mus bielenda blueberry c-tox
-krem na noc z Selvert ze sklepu
do tego peeling enzymatyczny z tołpy i zaczynam próbować z kwasem salicylowym i glinką
 
Ostatnia edycja:
Do góry