reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki

EdytaLLL

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Październik 2016
Postów
77
Hej dziewczyny. Piszę do Was bo chyba ze stresu zwariuje. Jestem już w 3 trymestrze ciąży. No i wpadłam na blok srokao. Myślałam że kosmetyki które zmieniłam w ciąży są ok. Jednak nie. I wyrzuciłam wszystko. Do kąpieli i do balsamowania ciała juz znalazłam. Teraz szukam jakiegoś bezpiecznego kremu do twarzy na dzień, jakiegoś kremu pod oczy i płynu micelarne to do demakijażu. Może są tu dziewczyny które są w tym zafiksowane i podpowiedza mi co kupić? Zbliża się lato nie chce plam też na twarzy dostać. Wczoraj kupiłam alterra a okazuje się że ma olej sojowy a lepiej go unikac. Nie wiem czy kupić masło shea nierafinowane i się tym smarować na przemian z balsamem i dawać jako krem na twarz czy jak. Zamiast cieszyć się że z dzidzia wszystko ok ja się zamartwiam co mam użyć żeby było dobrze. Sroka nie odpisuje na wszystko niestety:/ myślałam też o kremie pielęgnacyjnym dla noworodków po prostu ale nie mają filtra żadnego. Nie wiem już sama.
 
reklama
ja w ciazy uzywalam tych samych co przed. u sroki przegladalam produkty dla córci a i te najmniej chemiczne okazaly sie dla nas nie dobre bo chusteczki hippa nas uczuliły :(
 
Ja korzystam z bloga sroki, mam zapisane co jest ok i mam zawsze w telefonie listę. Ja używam tylko płyn do kąpieli oliwkę i filtr. No i linomag do dupki i sudocream w razie odparzeń
 
Do góry