reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kot w domu

Dołączył(a)
20 Kwiecień 2010
Postów
7
KIlka dni temu wybralam sie z moim kotem do rodzicow, ktorzy mieszkaja 40 km. od mojego miejsca zamieszkania. Kot ma chorobe lokomocyjna, wiec chyba nie trudno domyslic sie jak wygladala podroz. Kiedy dojechalismy na miejsce musialam mojego kota wykapac, uzylam do tego szamponu ktory dala mi mama, okazalo sie ze szampon ten jest przeciwpchelny, ale zauwazylam to dopiero po fakcie. Byl to szampon fafi5, ktory ma w skladzie olejki naturalne i substancje powierzchniowo czynne, obawiam sie ze moglam tym zaszkodzic mojej 9-tygodniowej Fasolce, czy moglo byc to grozne?
 
reklama
hehe jak sie nie napilas to watpie ze zaszkodzilo.... najlepiej zapytaj weterynarza czy takie szampony szkodza choc ja szczerze watpie, swoja droga biedna kicia :-)
 
Wlasnie odpowiadałam na temat srodkow przeciwpchelnych/preciwkleszczowych. Spokojnie nie martw sie, ja swoje zwierzaki całą ciąże kapalam, zakrapialam, odrobaczalam i to bez zadnych rekawiczek i core mam piekna i zdrowa ;)
 
Do góry