reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kredki, farbki, kolorowanki :)

Loree

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2009
Postów
1 613
Witam! Być może gdzieś był podobny temat, ale przeczytać wszystko nie sposób, więc wybaczcie, jeśli się powtarzam. Moje dziecko ma skończone 2 latka i uwielbia rysowanie. I to pod każdą postacią, czyli kredkami, pisakami, na czystych kartkach, w kolorowance itp. Niestety mam wrażenie, że powoli staje się to nudne i tak kombinuje czym zainteresować moją córcię. Macie doświadczenie z farbkami? Jeśli tak to jakie polecacie? Chciałabym dać mojej córci coś nowego, co ją zafascynuje podobnie, jak kiedyś kredki, tylko nie wiem co? Co myślicie o ciastolinie? A może same wymyślacie jakieś domowe zabawki? Chciałabym córcię odciągnąć trochę od bajek ale to nie jest proste, więc szukam czegoś co naprawdę ją wciągnie. Super niania polecała kiedys zabawy ze zwykłym ciastem,żeby dziecko sobie lepiło co chce, próbowałyście? A może jakieś pomysły z przedszkola? My siedzimy w domku i nie mamy skąd czerpać pomysłów.
 
reklama
Do góry