reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kredyt

letniamamusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Maj 2024
Postów
67
Dziewczyny może wy mi poradzicie bo ja już nie wiem co robić. Chce wziąć kredyt, nie duży (chciałabym 4500) ale problem jest taki ze nie mam żadnej umowy o pracy, nie pracuje typowo, ale mam dochody na spłacenie, rata takiego kredytu jest niska. Wiem ze można wziąć kredyt bez zaświadczeń ale nie mogłam znaleść takiego banku który ma to w swojej ofercie, konto mam w santanderze i tam tez nic nie mogłam znaleść na ten temat. Może są tu osoby które wiedza jak mogę wziąć, oczywiście nie hipoteczny tylko zwykły kredyt gdzie daliby mi te 4500 bez umowy o prace. Planuje przejść się do mojego banku ale chce się jeszcze orientacyjnie dowiedzieć czegoś.
 
reklama
Nie ma takiego banku moim zdaniem. Bez zaświadczeń to znaczy, że i tak musisz oświadczyć, że gdzieś legalnie pracujesz i masz stały dochód, ale nie musisz przynosić dokumentów. Co nie znaczy jednak, że bank tego nie weryfikuje. Jedyny sposób, żeby dostać kredyt (i to tez nie we wszystkich bankach) nie spełniając wymagań formalnych to mieć konto, aktywnie z niego korzystać i mieć regularne wpływy (nawet wpłaty na konto) przez co najmniej kilka miesięcy. Wtedy jest szansa, że na podstawie historii współpracy pojawi Ci sie oferta jakiejś niedużej pożyczki.
 
Dziewczyny może wy mi poradzicie bo ja już nie wiem co robić. Chce wziąć kredyt, nie duży (chciałabym 4500) ale problem jest taki ze nie mam żadnej umowy o pracy, nie pracuje typowo, ale mam dochody na spłacenie, rata takiego kredytu jest niska. Wiem ze można wziąć kredyt bez zaświadczeń ale nie mogłam znaleść takiego banku który ma to w swojej ofercie, konto mam w santanderze i tam tez nic nie mogłam znaleść na ten temat. Może są tu osoby które wiedza jak mogę wziąć, oczywiście nie hipoteczny tylko zwykły kredyt gdzie daliby mi te 4500 bez umowy o prace. Planuje przejść się do mojego banku ale chce się jeszcze orientacyjnie dowiedzieć czegoś.
W części banków jeśli masz regularne wpływy na konto to możesz wziąć taki kredyt. Idź do swojego banku i zapytaj. 😉
 
Dokładnie tak hak dziewczyny piszą. Jeśli masz konto k są na to konto wpływy to santander da ci kredyt, inny bank nie. Ewentualnie jakieś parabanki, ale spłacisz pewnie 3 razy tyle. Ja mam konto w santander tak jak ty i w aplikacji wciąż mi wyskakują oferty kredytów, mam regularne wpływy na konto i codziennie są jakieś ruchy tzn. Rachunki, zakupy itd.
 
To małe szanse są na ten moment bo wcześniej miałam w mbanku i tam regularnie było widać ze płace i mam te wpływy a w tym santanderze mam konto od jakiegos tygodnia może więcej, ale zobaczę co mi powiedzą w banku.
 
A banki maja możliwość wgląd w wyciągi z innego konta bankowego ? Czy jak te konto zostało zamknięte to tym bardziej nic nie mogą sprawdzić
 
reklama
To małe szanse są na ten moment bo wcześniej miałam w mbanku i tam regularnie było widać ze płace i mam te wpływy a w tym santanderze mam konto od jakiegos tygodnia może więcej, ale zobaczę co mi powiedzą w banku.
Jeśli zmieniłaś konto i masz dostęp jeszcze do starego to bank może poprosić o wyciągi z ostatniego roku z tamtego banku. 😉
 
Do góry