reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

kygo

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2019
Postów
26
Miasto
Kraków
Cześć wszystkim! Może jest ktoś w stanie mi pomóc. Stwierdziłam, ze się starzeje a po ciąży wcale nie jest lepiej, bo zmarszczki nie tylko sa już przy czole ale widze też je przy oczach. Szukałam jakiegoś naturalnego kremu przez neta i dziewczyny radziły buatic ale nie ufam w sumie takim niesprawdzonym osobom bo jednak to jest jakiś wydatek i wolę wiedzieć czy faktycznie on działa czy lepiej sobie go odpuścić. Będę wdzięczna za każdą podpowiedz. Pozdrawiam!
 
reklama
Wiesz że tutaj mogą cię też szpiegować i namierzać? xD Hahahaha
Ok, pożartowałam sobie to teraz do konkretów xD Co do działania to zależy jakie masz je głębokie bo jak są takie już dość mocno widoczne i są głębokie to wtedy pozostają zabiegi. Akurat ja smarowałam się na dość normalne zmarchy i poszło. Poza tym... nie licz że samo się wszystko zrobi xD Polecam joge twarzy dodatkowo robić codziennie xD
 
Teraz nie mam ze sobą kremu żeby dodać zdjęcie ale to jedynie zrobie i dzisiaj jeszcze wstawie sklad tego kremu :) Z tego co patrze na stronie to masz tam ruszczyk kolczasty, koenzym Q10, topola czarna, żeń-szeń, lawenda itp. U siebie żadnych podrażnień nie widziałam :) Raczej skóra jest po prostu nawilżona i odżywiona.
 
O też będę wdzięczna za zdjęcie tego kremu tak żeby zobaczyć jaką ma konsystencje itp. Co do składników wymienionych to niektóre kojarzę, ale topola czarna w ogóle nie wiem jak działa.
 
Zdjęcia niestety nie zrobie bo zapomniałam a obecnie musze kupić nowe opakowanko, ale znalazłam całe inci:
  • Aqua,
  • Propanediol,
  • Glycerin,
  • Hydroxyethylcellulose,
  • Algin,
  • Ruscus Aculeatus Root Extract,
  • acanthopanax senticosus root extract,
  • Lavandula Angustifolia Flower Extract,
  • Populus Nigra Bud Extract,
  • Paullinia Cupana Seed Extract,
  • Lecithin,
  • Propylene Glycol,
  • D-Panthenol,
  • Trilaureth-4-Phosphate,
  • Sorbitol,
  • Citric Acid,
  • Magnesium PCA,
  • Sodium Carbomer,
  • Ubiquinone,
  • Palmitoyl Tetrapeptide,
  • Phenoxyethanol,
  • Ethylhexylglycerin,
  • Bezyl Alcohol,
  • Santalum Album Oil,
  • Rosa Damascena Flower Oil,
  • Citrus Limon Peel Oil,
  • Nelumbo Nucifera Oil
Co do tego co składników to topola czarna - wzmacnia naczynka, uelastycznia, nawilża i ujędrnia skórę :) Dużo jest tutaj tych wszystkich wyciągów i ekstraktów, także warte zapoznania :D
 
Magnesium PCA a po PL Pirolidynokarboksylan magnez jest po to by nawilżać, osuwać wolne rodniki, regenerować a nelumbo nucifera oil po polsku to po prostu wyciąg z kwiatu lotosu ^^ Co do niego to działa antybakteryjnie, nawilża skóre i działa ściągająco. Poprawia on również mikrokrążenie w skórze, także bardzo ok.
 
reklama
Do góry