reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krepujacy problem

Joanna_Z

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2007
Postów
1 361
Miasto
MAIDSTONE (UK)
Witam kobietki
Jeszcze jeden watek ktory odwaze sie zaczac troche wstydliwy dla mnie ale musze spytac o rade.
Korzystanie z toalety...
Niby staram sie codziennie, jednak nie jest to latwe pomimo picia przynajmniej 2 litrow wody jedzenia duzo blonnika, picia mleka jedzenia suszonych sliwek nie pomaga, a herbatek pic nie moge bo karmie.
Moze znacie jakis dobry sposob ktory nie zaszkodzi dziecku bede wdzieczna za rade.
Pozdrawiam
 
reklama
Joasiu a moze najlepiej bedzie jak przejdziesz sie do lekarza ? :confused::tak:... tym bardziej ze karmisz piersia wiec nie wszystko mozesz:no:
 
Joanna - u mnie to samo niestety ... zawsze mialam z tym problemy, a teraz jak nie moge jesc cytrusow i innych owocow jest jeszcze gorzej.

z rzeczy, ktore mozemy jesc przy karmieniu, a pomagaja ja jem: buraczki, kefir, platki sniadaniowe z blonnikiem, jablka uprozone, sliwki suszone.
 
a ja z innej beczki... Joanna przykro mi, że znowu się czepiam, ale muszę bo robi się chaos. Jest wątek "dolegliwości" i tego typu sprawy poruszamy właśnie na nim. Temat piersi, któremu poświęciłaś odrębny wątek też (wg. mnie) można było opisać w wątku "wracamy do formy" .
Nie chcę nikogo zniechęcać do zakładania nowych wątków, ale muszą byc to wątki, które się nie powtarzają, albo temat w nich poruszany jest na tyle istotny, że wymaga odrębności. Mam nadzieję, że się ze mną zgadzacie? :cool2:
sorry, ale już taka moja rola... ;-)
 
a odnośnie problemu, który poruszasz to ja polecam ze 4 ogórki kiszone - na mnie zawsze to działa ;-)
 
Witam
Przepraszam za lamanie "zasad" panujacych na forum, jednak jestem tu zupelnie nowa bo od tygodnia kiedy probowalam znalezc na internecie odpowiedz na nurtujace mnie pytanie wiec tak do konca to nie wiem jak to dziala. Z drugiej zas strony majac male dziecko latwiej jest zadac pytanie niz przeszukiwac wszystkie watki.
Wiec obiecuje ze sie to nie powtorzy:-)
pozdrawiam
 
Witam
Z drugiej zas strony majac male dziecko latwiej jest zadac pytanie niz przeszukiwac wszystkie watki.
to prawda, ale jest opcja "szukaj" na górze, na różowym pasku. Jest ona bardzo pomocna :tak:
ok, było minęło nie ma co ciągnąć tego tematu ;-)
pozdrawiam
 
mam dobra rade na ten krepujacy problem!!!!!!!!!!! I to rewelacja jest. ZIÓŁKA!!!!!!!!!! karmię piersią i kupuje w sklepie zielarskim ziółka: koper wloski, anyż, czarnuszka i melisa. Łącze to razem i mam taki zestaw. pije dwie szklanki dziennie.kosztuje to niecale 10 zl, a kupcia jest uregulowana i żadnych problemow. jak czasem zapomne wypic to mam tez problemik. Wszystko naturalne. POLECAM, sprobowac nie zaszkodzi.

nie wiem co jak sie nie karmi piersia, ale chyba ten koper tak dziala...
 
reklama
acha i jescze jedno sypie 3 łeczki na pół litra wody, zagotuje to i wylączam, zostawie je jescze az sie naciągną. Pije bez cukru.
 
Do góry