reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska na tescie

Anka9999

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Październik 2020
Postów
16
Witam jestem tu nowa. Mam pytanie do mam starajacych sie. Z mezem staramy sie juz 10 miesiac. Zrobilam test ciazowy z ciekawosci . Jestem przed miesiaczka. Chcialabym tylko prosic was dziewczyny o zerkniecie na test czy na nim cos widac? Chodzi o proste odpowiedzi tak lub nie. Test byl robiony z probki krwi z palca. Z gory dziekuje za kazda odpowiedz.
 

Załączniki

  • IMG_20201019_113817.jpg
    IMG_20201019_113817.jpg
    163 KB · Wyświetleń: 1 868
reklama
Tak jasne tylko mnie przesladujesz bo Ty madra jestes we wszytskim i wiesz wszytsko...zajmij sie sobą i przestan mnie juz prześladowac bo wczesniej urodze przez Ciebie bo mnie tylko denerwujesz
Kobieto! Prześladuje Cię? komentuje te same tematy co Ty. A jeżeli wchodzę w jakiś temat tego typu jak ten i widzę takie za przeproszeniem głupoty to nie da się powstrzymać, aby tego nie skomentować. Nie jesteś pępkiem świata i forum nie kręci się wkoło Twojej osoby 🤦🤦 każdy ma prawo skomentować dany temat to forum nie jest tylko dla Ciebie.
 
reklama
Kobieto! Prześladuje Cię? komentuje te same tematy co Ty. A jeżeli wchodzę w jakiś temat tego typu jak ten i widzę takie za przeproszeniem głupoty to nie da się powstrzymać, aby tego nie skomentować. Nie jesteś pępkiem świata i forum nie kręci się wkoło Twojej osoby 🤦🤦 każdy ma prawo skomentować dany temat to forum nie jest tylko dla Ciebie.
Ale Ty akurat komentujesz moje posty na ktore wchodze i dla Ciebie zabawne wszystko jest
 
Dziewczyny to nie jest temat na Wasze kłótnie. Jeżeli się posty nie podobają to ominąć i nie ma problemu. Po co sobie nawzajem na złość robić. Wchodząc na to forum i wątki to aż wstyd. Kobiety które są dorosłe mają dzieci są matkami a takie zachowanie. Jeżeli takie wartości przekażecie swoim dzieciom to WSPÓŁCZUJĘ.

Duzo spokoju życzę i mniej jadu na językach.
 
Witam was dziewczyny. Miala troche pracy wiec nie mialam czasu zajrzeć i napisac. Widze ze sporo sie dzialo 😁. Moze macie rację co do tego testu wiec nie tracąc czasu i pieniedzy na kupowanie nowych pojechalam dzis na bete jutro bedzie wynik wiec wam napisze co wyszlo. Trzymajcie mocno kciuki mam nadzieje ze bedzie pozytyw. A jesli nie no to cóż mi pozostalo jedynie starac sie dalej. 🙂🙂
 
I jak?
Witam was dziewczyny. Miala troche pracy wiec nie mialam czasu zajrzeć i napisac. Widze ze sporo sie dzialo [emoji16]. Moze macie rację co do tego testu wiec nie tracąc czasu i pieniedzy na kupowanie nowych pojechalam dzis na bete jutro bedzie wynik wiec wam napisze co wyszlo. Trzymajcie mocno kciuki mam nadzieje ze bedzie pozytyw. A jesli nie no to cóż mi pozostalo jedynie starac sie dalej. [emoji846][emoji846]
 
reklama
Do góry