reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Krew minutkę po transferze

Dołączył(a)
11 Maj 2015
Postów
5
Witam.
Miałam transfer jednego zarodka (dokładnie mrozaczka 5 dniowego ) parę dni temu. Kiedy zaraz po transferze poszłam zrobić siusiu (a pęcherz miałam bardzo bardzo pełny) zauważyłam 2 kropelki krwi - takiej bardzo jasnej jakby rozwodnionej. Niestety nie mogłam już spytać mojego lekarza co to znaczy a informacji na internecie nie znalazłam. Nie odczuwam żadnych bólów brzucha poza tym że mnie od czasu do czasu swędzi w środku. Czy te kropelki krwi oznaczały coś złego?

Bardzo proszę o odpowiedź.
Dziękuję
 
reklama

judy38

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Luty 2014
Postów
8 747
Nie miałam nigdy transferu itp ale przy standardowym zagnieżdżeniu się zarodka może wystąpić delikatne krwawienie. Wydaje mi się że i przy transferze może się to zdarzyć. Czasem po badaniu ginekologicznym zdarzają się plamienia to dlaczego po transferze miało by nie móc wystąpić. Teraz dużo się relaksuj a dwie kropelki krwi tuż po zabiegu nie wydaje mi się żeby zwiastowały coś złego. Nie zadręczaj się i czekaj na dobre nowiny :)
 
Do góry