reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krew w 38 tygodniu ciąży

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Witam. Dzisiejszej nocy współżyłam z narzeczonym, jestem w 38 tygodniu ciąży, nad ranem zachcialo mi się siku i w toalecie zauwazylam ze jestem ubrudzona krwią, poszlam sie podmyc i okazalo sie ze we wnetrzu mojej pochwy również znajduje sie sporo krwi. Bardzo sie przestraszyłam. Po podmyciu krew póki co sie nie pojawia, to moglo byc zwykle obtarcie ale i tak sie martwie.. Czy ktos tak mial? Dodam ze dzidziuś sie rusza i nie odczuwam zadnego bólu
 
reklama
Aktualnie krew nadal sie nie pojawiła, moja pani doktor przyjmuje dzisiaj od 13 wiec wybiore sie na wizytę. Myślicie że takie jednorazowe krwawienie po stosunku to nic takiego? Gdyby odklejalo sie lozysko albo cos byloby nie tak to krwawienie raczej samo by nie ustalo, prawda ?
 
Myśle ze to wynik stosunku, tez mi się tak zdarzyło i mi lekarz powiedział ze narządy są tak ukrwione w czasie ciazy ze nie trudno o uszkodzenie błony śluzowej. Na twoim miejscu bym się w ogóle nie przejmowana ale oczywiście wizyta kontrolna w takich wypadkach zawsze wskazana :) pozdrawiam
 
Myśle ze to wynik stosunku, tez mi się tak zdarzyło i mi lekarz powiedział ze narządy są tak ukrwione w czasie ciazy ze nie trudno o uszkodzenie błony śluzowej. Na twoim miejscu bym się w ogóle nie przejmowana ale oczywiście wizyta kontrolna w takich wypadkach zawsze wskazana :) pozdrawiam
Dziękuję za odpowiedź :)
Trochę się przestraszylam, bo krwi bylo dość duzo ale póki co nie pojawila sie więcej
 
Ja bym jechała na IP, moja koleżanka w niedziele miała taka sama sytuacje i okazało sie ze poród sie zaczyna a ona skurczy nie czuła ;)
 
Ja bym jechała na IP, moja koleżanka w niedziele miała taka sama sytuacje i okazało sie ze poród sie zaczyna a ona skurczy nie czuła ;)
Też chciałam juz jechać ale stwierdziłam ze jeszcze zaczekam i praktycznie od 4 rano jak juz sie podmylam i poszlam sie położyć, krew wiecej sie nie pojawila :)
Ja tez lezalam pare tygodni temu w szpitalu bo mialam skurcze 80%, ktore wyszly na ktg ale ich nie czulam wiec dla pewności pojadę do Pani doktor :)
 
To 38 tc poród może zacząć się w każdej chwili a wnętrze masz już tak wrażliwe że krwawienie nie powinno dziwić. Oczywiście jeśli się nie pokoisz jedź do lekarza. Zrobi KTG. Sprawdzi szyjkę.
 
Jedz sprawdź .Ale wiesz przy odklejaniu łożyska to raczej brzuch tez by bolal bardzo..Mi sie nie zdarzylo po stosunku krwawic ale tez mysle jak dziewczyny .
 
Byłam u Pani doktor. Po badaniu i ktg zostało stwierdzone że wszystko jest dobrze :) uff :) odetchnelam, bo bardzo mnie to zmartwilo i bałam się o małą, nie chcialam też zostać na oddziale kiedy dzidziuś jeszcze nie "pcha" sie na swiat. Póki co jest dobrze :)
 
reklama
Byłam u Pani doktor. Po badaniu i ktg zostało stwierdzone że wszystko jest dobrze :) uff :) odetchnelam, bo bardzo mnie to zmartwilo i bałam się o małą, nie chcialam też zostać na oddziale kiedy dzidziuś jeszcze nie "pcha" sie na swiat. Póki co jest dobrze :)
I super.
 
Do góry