reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

reklama
Ja też miałam wrażenie, że MIKI się nieco ociąga ale jak ruszył do przodu tak teraz "biega" po całym domu, na dodatek łapie się wszystkiego co napotka po drodze i wstaje... Normalnie oczy trzeba mieć dookoła głowy. Ale to szybko poszło :-)
Jeszcze tylko z niecierpliwością czekamy na ząbki :rolleyes:
 
reklama
My na podłodze mamy panele więc pełzanie ogranicza się do maty:-D
później to już tylko obroty wokół własnej osi lub podciąganie się na rękach.
 
Do góry