reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krople do nosa w ciąży

EVA84

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2018
Postów
25
Na samym początku ciąży 5-6 tydzień miałam przeziębienie. Gardło, zatkany nos, katar. Sól morska stosowana milion razy dziennie nie pomagała a na pokładzie mam rocznika. W akcje desperacji pożyczyłam od swojego niemowlaka Nasivin Soft Baby, wkroplilam nieznaną ilość kropli, bo jak się okazało, krople te nie działają przy naciśnięciu do góry :))) akcja jednorazowa - nie pomogło.

Potem doczytałam, że substancja ta jest w kategorii C...

Czy któraś z Was stosowała tego typu krople do nosa lub lekarz prowadzący coś mówił więcej na ich temat?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na samym początku ciąży 5-6 tydzień miałam przeziębienie. Gardło, zatkany nos, katar. Sól morska stosowana milion razy dziennie nie pomagała a na pokładzie mam rocznika. W akcje desperacji pożyczyłam od swojego niemowlaka Nasivin Soft Baby, wkroplilam nieznaną ilość kropli, bo jak się okazało, krople te nie działają przy naciśnięciu do góry :))) akcja jednorazowa - nie pomogło.

Potem doczytałam, że substancja ta jest w kategorii C...

Czy któraś z Was stosowała tego typu krople do nosa lub lekarz prowadzący coś mówił więcej na ich temat?
Ja używałam nasivin Soft, wszystko jest ok.
 
Inhalacje sobie rob plus woda woda morska i tyle sztyft do wachania, masc majerankowa..;).Albo hipertonic spray(mozna w ciazy) czy xylogel jak na krople to pomaga ale nie wiem jakie oznaczenie ....Wydaje mi sie ze krople ne zaszkodza dziecku ...
Nawet jakies dla dzieci albo te z serii dla mam z Rossmana.
 
Na gardlo mozna tez Issle, tantum verde..
Sok z Malin..herbata z miodem ..domowe sposoby tez pomagaja
 
Do góry