reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krosteczki, które nie znikają

sajmon1010

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2015
Postów
73
Witam. Dziewczyny proszę wypowiedzcie się. Mój obecnie 16 miesięczny synek ma krosteczki na twarzy, poniżej łokci, poniżej kolan.Są one bardzo malutkie i w kolorze ciała, nie drapie ich, poza tym problemów zdrowotnych także nie ma. Krosteczki towarzyszą mu od pierwszych dni życia. Podejrzenie padło na skazę białkową, ale w testach robionych po ukończeniu przez niego 1 roku życia nie wyszło aby był na coś uczulony. Krosteczki nie nasilają się, ale i nie znikają. Kąpiel w płynie natłuszczającym, zmiana jego proszku do prania....?
Lekarze jakoś nie zajmują konkretnego stanowiska. Pozdrawiam :) Dodam, że miał przepisane maści robione. Początkowo łagodziły ten stan, ale po pewnym czasie skora bez krosteczek zaczęła źle reagować na te maści i teraz nic nie stosuję.
 
reklama
spróbuj może kapać w emolientach przez 3-4 dni i zobacz czy jest różnica może ma po prostu delikatną skóra skorą do podrażnień lub kąpiel w krochmalu
 
Moja 15 miesięczna córka też ma krosteczki na buzi. Miała trądzik niemowlęcy więc dlugo nie zwracałam na to uwagi. Ale mijał czas a to nie schodziło. Nie robilam testow alergicznych ale wyeliminowałam z diety pomidory i cytrusy i prawie zniknęły. Próbowałaś diety eliminacyjnej?
 
Do góry