reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krótka notka dla starających

Dołączył(a)
24 Maj 2020
Postów
11
Dla Pan które starają się.Moze doda wam to ootuchy,że jeszcze nic straconego.
Parę tygodni temu wrzuciłam post dotyczący zmiany w dotychczasowym ślubie szyjkowym.
Tydzień po zapłodnieniu,które nastąpiło parę dni przed domniemaną owulacją miałam nadal przezroczysty i wyglądał jak śluz owulacyjny. Wrzuciłam tu post z opisem i kobitki raczej sugerowały okres. Więc w sumie odpuściłam. Zaczęły się zaparcia i problemu z żołądkiem. Termometr owulacyjny ciągle pokazywał <37°C . Obserwując siebie nie zauważyłam choćby najmniejszego objawu ciąży, wszystko wskazywało na PMS. Aż do dziś kiedy termin niespodziewanej miesiączki rozpoczął się 2 dni temu w aplikacji A u mnie nadal nic,ciągle obecność jakby śluzu płodnego. Zrobiłam rano test. Dwie wyraźne kreseczki :) jestem przeszczęśliwa
Sugestia ode mnie ? Nie zawsze objawy przedmiesiączkowe mogła sugerować okres:)!
 
reklama
Dla Pan które starają się.Moze doda wam to ootuchy,że jeszcze nic straconego.
Parę tygodni temu wrzuciłam post dotyczący zmiany w dotychczasowym ślubie szyjkowym.
Tydzień po zapłodnieniu,które nastąpiło parę dni przed domniemaną owulacją miałam nadal przezroczysty i wyglądał jak śluz owulacyjny. Wrzuciłam tu post z opisem i kobitki raczej sugerowały okres. Więc w sumie odpuściłam. Zaczęły się zaparcia i problemu z żołądkiem. Termometr owulacyjny ciągle pokazywał <37°C . Obserwując siebie nie zauważyłam choćby najmniejszego objawu ciąży, wszystko wskazywało na PMS. Aż do dziś kiedy termin niespodziewanej miesiączki rozpoczął się 2 dni temu w aplikacji A u mnie nadal nic,ciągle obecność jakby śluzu płodnego. Zrobiłam rano test. Dwie wyraźne kreseczki :) jestem przeszczęśliwa
Sugestia ode mnie ? Nie zawsze objawy przedmiesiączkowe mogła sugerować okres:)!
Chciałam tylko dodać, ze zazwyczaj jak tu czytam to kobiety, które zachodzą w ciążę mają właśnie objawy jak na miesiączkę, więc mnie to nawet nie dziwi. Większość objawów można podciągnąć pod okres i pod ciążę, więc zawsze trzeba cierpliwie czekać. Gratuluję :)
 
Dla Pan które starają się.Moze doda wam to ootuchy,że jeszcze nic straconego.
Parę tygodni temu wrzuciłam post dotyczący zmiany w dotychczasowym ślubie szyjkowym.
Tydzień po zapłodnieniu,które nastąpiło parę dni przed domniemaną owulacją miałam nadal przezroczysty i wyglądał jak śluz owulacyjny. Wrzuciłam tu post z opisem i kobitki raczej sugerowały okres. Więc w sumie odpuściłam. Zaczęły się zaparcia i problemu z żołądkiem. Termometr owulacyjny ciągle pokazywał <37°C . Obserwując siebie nie zauważyłam choćby najmniejszego objawu ciąży, wszystko wskazywało na PMS. Aż do dziś kiedy termin niespodziewanej miesiączki rozpoczął się 2 dni temu w aplikacji A u mnie nadal nic,ciągle obecność jakby śluzu płodnego. Zrobiłam rano test. Dwie wyraźne kreseczki :) jestem przeszczęśliwa
Sugestia ode mnie ? Nie zawsze objawy przedmiesiączkowe mogła sugerować okres:)!
Gratulacje
Jaka aplikację używasz?
 
Gratulacje!
Popieram Cię- ja w dniu spodziewanej miesiaczki miałam typowe bóle brzucha które obudziły mnie w nocy- założyłam podpaske bo byłam pewna że zaraz przyjdzie @ ale rano się zdziwiłam że sucho,stralismy się o dziecko więc zrobiłam test a tu dwie kreseczki ❤
 
Ja powinnam dostać okres wczoraj. Śluz też jakby płodny, jednak bardziej biały niż przezroczysty. Poczekam kilka dni z testem. Bo może owu się opóźniła.
 
Do góry