reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie w ciąży ????

507607931

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2017
Postów
17
Cześć dziewczyny potrzebuje bardzo odpowiedzi na moje pytanie 4 testy pozytywne okresu nie mialam ani w 24 cyklu ani w 28 cyklu , wchodzę do łazienki siusiu i zobaczyłam takie bronzowe coś nie wiem co robić nie pójdę juz do lekarza bo za późno a na pogotowu to nie wiem czy coś mi zrobią co robić proszę bez hejtow i głupich komentarzy bardzo byśmy chcieli tego dzidzusia ;(;(;(
 
reklama
Rozwiązanie
D
Cześć dziewczyny no niestety nie udało się uratować mojej ciąży , bo pani doktor stwierdziła że nie mam co walczyć bo nawet jak by się udało uratować to dzieciątko mogło by byc chore leżałam 3dni w szpitalu i dostawałam tylko luteinę i nospe i nic więcej , ja chciałam żeby uratować mi ta ciąże nawet jak te dzieciątko miało by być chore , no ale cóż tak musiało być że nie chciał tego ratować ;(
Wyrazy współczucia. Nic innego nie jestem w stanie napisać.
Cześć dziewczyny potrzebuje bardzo odpowiedzi na moje pytanie 4 testy pozytywne okresu nie mialam ani w 24 cyklu ani w 28 cyklu , wchodzę do łazienki siusiu i zobaczyłam takie bronzowe coś nie wiem co robić nie pójdę juz do lekarza bo za późno a na pogotowu to nie wiem czy coś mi zrobią co robić proszę bez hejtow i głupich komentarzy bardzo byśmy chcieli tego dzidzusia ;(;(;(
Jedź na IP bo być może będziesz potrzebowała luteine na podtrzymanie.
 
Na Twoim miejscu przejechałabym się na Izbę Przyjęć i powiedziała jaka jest sytuacja. Tam Cię zbadają i będzie wiadomo. Uspokój się, bo
nerwy są najgorsze w takiej sytuacji. To nie musi być od razu coś złego, lepiej sprawdzić.
 
Plus zrób bhcg i kolejne po 48h, jeśli przyrost będzie nieprawidłowy lub będzie spadek, to niestety ciąża się roni.
Pamiętaj też, że plamienia, krwawienia to często fizjologia pierwszego trymestru, ale zawsze warto ją skonsultować.
 
Dziewczyn dziękuję za rady , zostałam na oddziale , to jest trzeci tydzień pan doktor powiedział ze widzi juz pęcherzyky ciążowy mam nadzieje ze bd wszystko dobrze
 
reklama
reklama
Do góry