reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie w ciąży ????

507607931

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2017
Postów
17
Cześć dziewczyny potrzebuje bardzo odpowiedzi na moje pytanie 4 testy pozytywne okresu nie mialam ani w 24 cyklu ani w 28 cyklu , wchodzę do łazienki siusiu i zobaczyłam takie bronzowe coś nie wiem co robić nie pójdę juz do lekarza bo za późno a na pogotowu to nie wiem czy coś mi zrobią co robić proszę bez hejtow i głupich komentarzy bardzo byśmy chcieli tego dzidzusia ;(;(;(
 
reklama
Rozwiązanie
D
Cześć dziewczyny no niestety nie udało się uratować mojej ciąży , bo pani doktor stwierdziła że nie mam co walczyć bo nawet jak by się udało uratować to dzieciątko mogło by byc chore leżałam 3dni w szpitalu i dostawałam tylko luteinę i nospe i nic więcej , ja chciałam żeby uratować mi ta ciąże nawet jak te dzieciątko miało by być chore , no ale cóż tak musiało być że nie chciał tego ratować ;(
Wyrazy współczucia. Nic innego nie jestem w stanie napisać.
reklama
Cześć dziewczyny jestem po badaniach i pani Doktor stwierdziła że to jest bardzo wczesna ciąża i że ten bthcg jest bardzo mały ale ze powtórzymy badanie w sobotę a do tej pory mam się oszczędzać i dużo leżeć , mam nadzieję że już w sobotę bd więcej tych chornonow i że z dzidziusiem będzie dobrze
 
Cześć dziewczyny jestem po badaniach i pani Doktor stwierdziła że to jest bardzo wczesna ciąża i że ten bthcg jest bardzo mały ale ze powtórzymy badanie w sobotę a do tej pory mam się oszczędzać i dużo leżeć , mam nadzieję że już w sobotę bd więcej tych chornonow i że z dzidziusiem będzie dobrze
Oby było wszystko dobrze i wyniki były dobre:-)
 
Hej .być może nie w temacie ale może coś doradzicie.. 9 lutego beta 50 dwa dni po beta 80..wizyta byla umówiona na 13lutego ..nie zdążyłam ..poronienie samoistne ..5-6 tydz.
Moja pierwsza ciąża..Oczywiście wpadka ale i tak się cieszyłam..niestety niedługo
smutas.gif
to było dawno A teraz
ostatnia miesiączka 22 września(moje cykle się rozregulowaly ) także nie potrafiłam określić kiedy miesiączka przyjdzie w październiku dokładnie...obstawialam że między 20-30 Nie przyszła.. I test 3.11 negatywny II test 4.11 negatywny...III test z 6.11 negatywny...mysle co jest grane ..umowilam się do ginekologa ..ale 8.11 zrobiłam kolejny test wyszedł niby pozytywny ale ta druga kreska bardzo blada...ledwo widoczna wręcz...wizytę miałam 9.11 pani ginekolog stwierdziła że być może to wczesna ciąża gdzieś może 2 tyg..macica powiększona ale nie jest jeszcze pewna..przepisala mi dupka 2x1 przez 7 dni...i zrobiła betę wynik był w ten sam dzień 26.5 co ewidentnie wskazuje na ciaze kazała powtórzyć beta i ona była robiona 13.11 czyli po 4 dniach wynik 182 ..beta wzrosła.. Ale dziś mam plamienie brązowe i obawiam się że może być powtórka...bardzo się boję;( zadzwonilam do pani ginekolog wizytę mam jutro na 15..i to jedyna opcja bo mieszkam aktualnie w Irlandii a oni tu podchodzą do ciąży z dystansem więc nie mam co jechać do szpitala bo mnie odesla ...
 
No
Hej .być może nie w temacie ale może coś doradzicie.. 9 lutego beta 50 dwa dni po beta 80..wizyta byla umówiona na 13lutego ..nie zdążyłam ..poronienie samoistne ..5-6 tydz.
Moja pierwsza ciąża..Oczywiście wpadka ale i tak się cieszyłam..niestety niedługo
smutas.gif
to było dawno A teraz
ostatnia miesiączka 22 września(moje cykle się rozregulowaly ) także nie potrafiłam określić kiedy miesiączka przyjdzie w październiku dokładnie...obstawialam że między 20-30 Nie przyszła.. I test 3.11 negatywny II test 4.11 negatywny...III test z 6.11 negatywny...mysle co jest grane ..umowilam się do ginekologa ..ale 8.11 zrobiłam kolejny test wyszedł niby pozytywny ale ta druga kreska bardzo blada...ledwo widoczna wręcz...wizytę miałam 9.11 pani ginekolog stwierdziła że być może to wczesna ciąża gdzieś może 2 tyg..macica powiększona ale nie jest jeszcze pewna..przepisala mi dupka 2x1 przez 7 dni...i zrobiła betę wynik był w ten sam dzień 26.5 co ewidentnie wskazuje na ciaze kazała powtórzyć beta i ona była robiona 13.11 czyli po 4 dniach wynik 182 ..beta wzrosła.. Ale dziś mam plamienie brązowe i obawiam się że może być powtórka...bardzo się boję;( zadzwonilam do pani ginekolog wizytę mam jutro na 15..i to jedyna opcja bo mieszkam aktualnie w Irlandii a oni tu podchodzą do ciąży z dystansem więc nie mam co jechać do szpitala bo mnie odesla ...
Hej .być może nie w temacie ale może coś doradzicie.. 9 lutego beta 50 dwa dni po beta 80..wizyta byla umówiona na 13lutego ..nie zdążyłam ..poronienie samoistne ..5-6 tydz.
Moja pierwsza ciąża..Oczywiście wpadka ale i tak się cieszyłam..niestety niedługo
smutas.gif
to było dawno A teraz
ostatnia miesiączka 22 września(moje cykle się rozregulowaly ) także nie potrafiłam określić kiedy miesiączka przyjdzie w październiku dokładnie...obstawialam że między 20-30 Nie przyszła.. I test 3.11 negatywny II test 4.11 negatywny...III test z 6.11 negatywny...mysle co jest grane ..umowilam się do ginekologa ..ale 8.11 zrobiłam kolejny test wyszedł niby pozytywny ale ta druga kreska bardzo blada...ledwo widoczna wręcz...wizytę miałam 9.11 pani ginekolog stwierdziła że być może to wczesna ciąża gdzieś może 2 tyg..macica powiększona ale nie jest jeszcze pewna..przepisala mi dupka 2x1 przez 7 dni...i zrobiła betę wynik był w ten sam dzień 26.5 co ewidentnie wskazuje na ciaze kazała powtórzyć beta i ona była robiona 13.11 czyli po 4 dniach wynik 182 ..beta wzrosła.. Ale dziś mam plamienie brązowe i obawiam się że może być powtórka...bardzo się boję;( zadzwonilam do pani ginekolog wizytę mam jutro na 15..i to jedyna opcja bo mieszkam aktualnie w Irlandii a oni tu podchodzą do ciąży z dystansem więc nie mam co jechać do szpitala bo mnie odesla ...

Hej .być może nie w temacie ale może coś doradzicie.. 9 lutego beta 50 dwa dni po beta 80..wizyta byla umówiona na 13lutego ..nie zdążyłam ..poronienie samoistne ..5-6 tydz.
Moja pierwsza ciąża..Oczywiście wpadka ale i tak się cieszyłam..niestety niedługo
smutas.gif
to było dawno A teraz
ostatnia miesiączka 22 września(moje cykle się rozregulowaly ) także nie potrafiłam określić kiedy miesiączka przyjdzie w październiku dokładnie...obstawialam że między 20-30 Nie przyszła.. I test 3.11 negatywny II test 4.11 negatywny...III test z 6.11 negatywny...mysle co jest grane ..umowilam się do ginekologa ..ale 8.11 zrobiłam kolejny test wyszedł niby pozytywny ale ta druga kreska bardzo blada...ledwo widoczna wręcz...wizytę miałam 9.11 pani ginekolog stwierdziła że być może to wczesna ciąża gdzieś może 2 tyg..macica powiększona ale nie jest jeszcze pewna..przepisala mi dupka 2x1 przez 7 dni...i zrobiła betę wynik był w ten sam dzień 26.5 co ewidentnie wskazuje na ciaze kazała powtórzyć beta i ona była robiona 13.11 czyli po 4 dniach wynik 182 ..beta wzrosła.. Ale dziś mam plamienie brązowe i obawiam się że może być powtórka...bardzo się boję;( zadzwonilam do pani ginekolog wizytę mam jutro na 15..i to jedyna opcja bo mieszkam aktualnie w Irlandii a oni tu podchodzą do ciąży z dystansem więc nie mam co jechać do szpitala bo mnie odesla ...
No to faktycznie można się bać ale bądź dobrej myśli tym bardziej że jest przyrost...
Inaczej jest gdy jesteś w Polsce w każdej chwili idziesz do lekarza a tam mają jakieś dziwne podejście do ciąży...
 
Oni ciaze traktuja od 12 tyg ciazy..

Przed 12 tyg selekcja naturalna...☹ dla mnie to obłęd...nie jedna fasolka stracila przez takie podejscie szanse.."im mniej interwencji lekarskiej tym lepiej" ale nie w tych czasach...
 
reklama
Takzd dziś czekam do 15 bo mam wizyte...strasznie sie boje...pociesza mnie fakt ze nadal strasnie bola mnie piersi i nie boli podbrzusze ...ostatnim rrazem kiedy pojawilo sie plamienie momentalnie brak bolu piersi i silny bol w podbrzuszu...
 
Do góry