reklama

Krwiak w ciazy

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Cherie87, 10 Luty 2014.

1. Cherie87

Cherie87 Fanka BB :)

Witam. Postanowilam zalozyc temat choc podobna tematyka byla, ale zalezy mi na szybkiej odpowiedzi.. w piatek dostalam krwawienie, lekarz moj powiedzial ze to krwiak - dodam iz jestem w 8 tyg. Trafilam na dzien nastepny do szpitala, tu zbadal mnie lekarz i powiedzial ze krwiaka nie ma. Jestem juz glupia, sama nie wiem co myslec i co sie dzieje. Postanowilam wyslac Wam zdjecie usg ktore zrobil mi lekarz, opisujac to jakby odstajace czarne cos jako krwiaka. Prosze, bo zapewne nie jedna z Was miala ten przykry problem w ciazy, czy to wyglada na krwiaka? Naprawde nie wiem co myslec, komu wierzyc. Dodam jeszcze ze ten czarny obszar z boku zwiekszal sie w zaleznosci od ustawienia usg.

2. tigi

tigi Fanka BB :)

nie jestem fachowcem, więc się nie wypowiem na temat krwiaka. w każdym razie - spokojnie! koleżanka miała kilka krwiaków, cuda jeszcze jakieś inne, krwawienia, plamienia, bóle - a dzieciaczek się zdrowy urodził. jak nie masz pewności, spróbuj się skonsultować jeszcze z jakimś specjalistą - a na razie bądź dobrej myśli. będzie dobrze!

3. reklama
  4. Cherie87

No wlasnie chcialabym aby zbadal mnie jakis lekarz bo aktualnie leze w szpitalu ale tutaj jak poprosilam o badanie to sie wzburzyli, ze smiem miec watpliwosci :( a ja poprostu chce wiedziec skad ta krew, czy to krew z miesniaka ktorego mam czy faktycznie jest krwiak i odkleja sie kosmowka.. :( mimo wszytko dzieki, jesten dobrej mysli a przynajmniej sie staram ale jak tu byc spokojnym..

5. Catsun

Catsun Fanka BB :)

Po usg nie powiem Ci czy to krwiak. Nie jestem Ginekologiem. Ja miałam dwa na macicy w 7, 8 tygodniu ciąży ale one nie były akurat umiejscowione obok dzidziusia.. Musiałam dużo lezeć aby krwiak się wchłonał i zażywałam Luteine dopochwowo i Nospe. Teź wcześniej miałam plamienia i ból jak na menstruacje. Po niecałym miesiącu wszystko zniknęło. Wchłoneło się w macice.. Najlepiej po wyjściu ze szpitala udaj się na wizytę do dobrego Ginekologa! Mi znowu w szpitalu nie wykryli krwiaka a jak wyszlam po tygodniu i poszłam do Gin to od razu na usg zobaczył powód plamienia... A w szpitalu miałam usg tylko 2 razy podczas tego tygodnia.. Byłam na to zła bo bardzo się bałam. Kazali mi leżeć i zażywać leki.. Myśle że wszystko się ułoży:)! Trzymam kciuki i bądź dobrej myśli!

P.S. Dodam jeszcze że na wstępie po badaniu Gin gdzie w szpitalu twierdzili że wszystko ok dostałam Duphaston na podtrzymanie ciąży. Nie miałam krwi na wkładkach tylko brązowe plamienia.. Zaraz oo wyjściu ze szpitala powróciły dlatego pobiegłam do Gin

Ostatnia edycja: 10 Luty 2014
  6. ookatkaoo1993

ookatkaoo1993 Fanka BB :)

Witam. U mnie też pojawił się krwiak i to dosłownie w przeciągu tygodnia. byłam na wizycie 31 stycznia. Wszystko ok. Poszłam 7 lutego bo 5 i 6 strasznie bolał mnie brzuch... takie skurcze... dodam że żadnych plamień nie było. Dostałam Duphaston i Luteine. oto moje foto 20140207_120757.jpg

7. Cherie87

Dziekuje Wam za szybka odpowiedz. Ja od samego poczatku biore duphaston i luteine wiex teraz mam ciaglosc leczenia, zdaje sobie sprawe ze bardzo czesto to dziadostwo znika i dzidzia rosnie zdrowo, wiec to jedynie mnie uspokaja. Ookatkaoo1993 dzieki za zdjecie, to juz kolejne, ktore widzialam (na internecie) i ktore pokazuje krwiaka jako osobna plamke a nie znaczona z pecherzykiem plodu.. widac wyraznie ze krwiaka od dziecka oddziela jakby scianka a u mnie to jest jakby polaczone. Nie wiem juz sama. Nie mam kogo zapytac bo nikt nie chce mi nic powiedziec. Boje sie nawet isc i powiedziec ze mam klucia w szyjce macicy, bo czuje ze mnie opieprza :/
    Nie wiem co myslec :(

8. Catsun

Catsun Fanka BB :)

Staraj się myśleć pozytywnie.. Pamiętaj jak steres wływa na bobaska.. Ale wiem że łatwo się mówi.. Spróbuj zapytać. Co Ci szkodzi. Najwyżej Cie opieprzą:D ;) Miej dystans do nich.. W końcu Twoje dziecko jest najważniejsze..

9. Cherie87

Problem w tym ze opieprzaja za wszystko. Jak lekarz pyta jak sie czuje mowie mu, ze zle. Bole nie daj mi spac w nocy, wciaz plamie a on mnie opieprzyl ze moglam sie liczyc z tym ze bedzie bolec w ciazy. Swietnie, niech boli ile wlezie ale niech ja wiem ze tam jest wszystko w porzadku. Obecnie nie wiem kompletnie w koncu co jest, czy jest krwiak czy nie, skad to plamienie. Kaza czekac. A ja caly czas w stresie, bo nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem. Jestem zalamana ;(

10. reklama
  11. juti84

juti84 Początkująca w BB

Ja też miałam krwiaka na macicy obok płodu od początku ciąży (krwiak nie dotykał płodu) nie miałam plamienia ale bardzo mnie bolało. Dostałam luteine i biore ja do teraz. Lekarz skierował mnie do szpitala poleżałam 3 dni zrobili badania. Powiedziali, że krwiak się wchłonie a bóle to normalne bóle ciążowe i mam sie nie martwić. Ciężko było sie nie martwić bo bolało tak, że az bół budził mnie w nocy i tak cały miesiąc miałam. Ok 3 miesiąca krwiak sie wchłoną.
    Mam nadzieje, że u Ciebie tez tak będzie. Co to za szpital w którym jesteś, że tak zle Cie traktuja? Nie ma tam choć jednego lekarza który okazał by sie bardziej ludzki? Masz prawo wiedzieć co się dzieje.

12. Cherie87

Nie chce pisac na forum dokladnej nazwy ale jest to podobno najlepszy szpital ;) masakra jakas. Mnie tez budzi w nocy aczkolwiek juz sama nie wiem czy budzi mnie bol czy swiadomosc ze musze ostroznie sie ukladac na boki. Do tego wszystkiego jeszcze po korytarzymu chodzi dziewczyna i placze bo wlasnie sie dowiedziala ze jej dziecko jest martwe, tez jakos poczatrm ciazy. Szlak czlowieka trafia :(

Poleć forum