reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ktg od 33 tc

Natalia198777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2019
Postów
1 612
Dziewczyny od 33 tc mam co tydzień ktg. Tak zadecydowała moja położna. Ogólnie z ciąża wszystko dobrze . Czy po takich badaniach dowiadywialyscie się czegoś ciekawego?. Albo dowiedziałyście się czegoś co spowodowało, że zostałyscie skierowane do szpitala??
 
reklama
Dziewczyny od 33 tc mam co tydzień ktg. Tak zadecydowała moja położna. Ogólnie z ciąża wszystko dobrze . Czy po takich badaniach dowiadywialyscie się czegoś ciekawego?. Albo dowiedziałyście się czegoś co spowodowało, że zostałyscie skierowane do szpitala??
Polecam Ci zdalne KTG bellyOn. Ja korzystam i mam je w domu. To mega ułatwnienie bo mam położną pod telefonem i jak tylko zrobię badanie od razu daje mi znać czy wszystko ok. Nie muszę się telepać do szpitala.. Jak pierwszy raz zrobiłam to w ogóle nie rozumiałam o co chodzi w tych wykresach ale położna mi wszystko na spokojnie wyjaśniła. mogłam dać posłuchać bicia serca Hanusi moim rodzicom bo zadzwoniłam do nich w trakcie.. było mega wzruszająco <3
 
Do góry