reklama

Kto na moderatora wątku Lipcówki 2010

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2010' rozpoczęty przez Mysza1984, 3 Lipiec 2011.

?

Kto na moderatora?

1. eijf

głosów: 1
    8,3%
  2. sasanka1

głosów: 4
    33,3%
  3. kropa01

8,3%
  4. Nef

8,3%
  5. kasiamaj

głosów: 0
    0,0%
  6. Joaszka

głosów: 9
    75,0%
  1. Mysza1984

Mysza1984 lalllalalala ;-)

Dziewczyny, dostaję pw z prośbą o dopisanie kogoś do listy lipcówek. Nie jestem moderatorem tego działu i tego zadania się nie podejmuję, bo nie jestem już tak aktywnym użytkownikiem. Dlatego proszę spośród Was wybrać moderatora, bo ktoś tym forum musi zarządzać :tak: Przepraszam, że nie pytam Was o zgodę robiąc tą ankietę, ale możecie same zadecydować, nie dokonuję za Was wyboru.
    eijf
    sasanka1
    kropa501
    nef
    kasiamaj
    joaszka

Ostatnia edycja: 3 Lipiec 2011
  2. kropa501

kropa501 Fanka BB :)

Ja już się kiedyś wypowiedziałam, wyłącz mnie z ankiety pliss ;)

3. reklama
  4. Nef

Nef Fanka BB :)

kropa nie panikuj, to tylko taki konkurs popularności:-D największe szanse ma joaszka, ciekawe co ona na to?

5. Mysza1984

Dziewczyny, chodzi o to, że piszecie na tym wątku. Są dziewczyny, które chcą się dopisać do listy lipcóweczek, a nie można ich dodać, bo nikt z aktywnych osób nie ma uprawnień. Dziewczyny, które je mają, już nie piszą na forum. No więc, jeżeli nie chcecie to nie.. Wasz wybór...

6. eijf

eijf Fanka BB :)

mysza-ja nie jarze po co taki moderatow.kiedys pisalam na innym watku staraczek i tam zadnego moderatora nie bylo a pojawialy sie nowe osoby i kazdy pojawial sie kiedy chcial ,nowe osoby rowniez.

7. Mysza1984

dobra mało ważne ;-)
    Ankiety nie skasuję, bo nie jestem moderatorem. Więc wątek został zaśmiecony. Kropa przepraszam, ale nie usunę Cię, bo nie mogę edytować ankiety.
    Ciao...
    Eijf- na każdym wątku są moderatorki.

8. eijf

eijf Fanka BB :)

mysza-my nie mieli;)

9. Nef

Mnie tam co innego martwi... widziałyście ile osób wzięło udział w ankiecie?:-(

10. reklama
  11. kropa501

kropa501 Fanka BB :)

Nef, 8 osób, ale ankieta jest wielokrotnego wyboru :)

12. Nef

kropa no właśnie, czyli głosowało o 2 osoby więcej, niz jest wskazanych ew. moderatorów w ankiecie.

Poleć forum