reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Które imię dla córeczki?

reklama
Laura pomimo, że jest bardzo popularne teraz, Alicja też ładne (to moje imię 😍).
Bedzie :)! Tylko trzeba walczyć o to marzenie my czekaliśmy na swoje ponad 5 lat :)
No to jesteście bardzo cierpliwi! Ale gratulacje ❤️❤️ My staramy się od takiego czasu i ciagle nic. Mam nadzieje ze teraz jak @ się skończy to w tym cyklu już pyknie! Trzymaj kciuki ✊
 
A co sądzicie o Wiktorii ;)? Mam problem z tym, ze w Polsce kazdy chce imie skracać, a mi sie te skroty imion woglole nie podobają, wole zdecydowanie imiona w pelnej wersji, imiona brzmią ladniej i tak szlachetniej:)

Jak ludzie będą chcieli skracać to zawsze skrócą. Obojętnie czy ci się to podoba czy nie. Z wiekiem to nawet dziecko samo zacznie skracać swoje imię i co wtedy zrobisz?
Wiktoria może zostać skrócona do Wiki albo Wika.
Alicja może zostać Ala.
Nie wiem jak można skrócić Laure, to i tak krótkie imię.

Moja córka to Gabriela a sama się upiera, żeby nazywać ja Gabi. Nie przekonam jej, nie i już.
 
No to jesteście bardzo cierpliwi! Ale gratulacje ❤️❤️ My staramy się od takiego czasu i ciagle nic. Mam nadzieje ze teraz jak @ się skończy to w tym cyklu już pyknie! Trzymaj kciuki ✊
To raczej nie byla cierpliwisc ale zmiana kliniki oraz kilka zabiegów i dowiadywania sue przez lata co było przeszkodą, a troche tego wyszlo po takim czasie ;) Ale najwazniejsze ze sie udalo :)
 
Jak ludzie będą chcieli skracać to zawsze skrócą. Obojętnie czy ci się to podoba czy nie. Z wiekiem to nawet dziecko samo zacznie skracać swoje imię i co wtedy zrobisz?
Wiktoria może zostać skrócona do Wiki albo Wika.
Alicja może zostać Ala.
Nie wiem jak można skrócić Laure, to i tak krótkie imię.

Moja córka to Gabriela a sama się upiera, żeby nazywać ja Gabi. Nie przekonam jej, nie i już.
Racja, nic sie na to nie poradzi, trzeba się z tym pogodzić i wybrać imię, bioriąc także zdrobnienia pod uwagę ;)
 
A co myślicie o imieniu Iga? Rozważana jest jeszcze Julia ale mnie martwi żeby nie było potem w przedszkolu 5 Julek :/
 
Laura, jak będę mieć drugą córkę to właśnie to imię też biorę pod uwagę. Pierwsza córka ma na imię Bianka.
 
reklama
A co myślicie o imieniu Iga? Rozważana jest jeszcze Julia ale mnie martwi żeby nie było potem w przedszkolu 5 Julek :/

Iga nie dla mnie.
Julia mnie się bardzo podoba. W nosie bym miała inne Julie. Nigdy nie będzie tak, ze nasze dziecko będzie miało imię jedyne w swoim rodzaju. No po prostu się nie da.
 
Do góry