reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Który to tydzień ciąży?

Dołączył(a)
27 Maj 2021
Postów
3
Cześć dziewczyny!
Beta hcg 19.05 ujemna
Tydzień później, czyli 26.05 = 20
Pięć dni później,czyli 31.05 = 350.
Od czasu ostatniego badania minął tydzień. Jak myślicie, który to tydzień ciąży? Z moich wyliczeń wynika, że okolice 5 tygodnia
 
reklama
Ciążę liczy się od daty ostatniej miesiączki, na wynikach bety powinny być również przedziały odpowiednie dla danego wyniku. Więcej informacji powie usg jak będzie już coś widać :)
 
Ciążę liczy się od daty ostatniej miesiączki, na wynikach bety powinny być również przedziały odpowiednie dla danego wyniku. Więcej informacji powie usg jak będzie już coś widać :)
Pierwszą betę robiłam tydzień po terminie spodziewanej miesiączki i wyszła ujemna, więc cykl musiał mi się przesunąć :/
 
Cześć dziewczyny!
Beta hcg 19.05 ujemna
Tydzień później, czyli 26.05 = 20
Pięć dni później,czyli 31.05 = 350.
Od czasu ostatniego badania minął tydzień. Jak myślicie, który to tydzień ciąży? Z moich wyliczeń wynika, że okolice 5 tygodnia
U mnie tydzień po spóźnionej miesiączce wyszła beta 40 więc też mi się poprzesuwalo. Na USG lekarz Ci powie dokładnie który to tydzień. Gratuluję 😘
 
Do góry