reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Który to tydzień?

Przy tak wczesnej ciąży bardzo trudno jest się zorientować który to tydzień. Teoretycznie na tą chwilę trzymamy się terminu wyliczanego z ostatniej miesiączki ale tutaj rozbieżność jest spora: 10 tydz (wg miesiączki) a 2 tydz (wg. jednego z lekarzy).

Biorąc pod uwagę tak wiele różnych czynników, które opisujesz, nie ma sensu na tą chwile tutaj na forum wróżyć z kart. Myślę, że wszystko się wyjaśni na najbliższej wizycie u lekarza. Pamiętaj, że termin porodu i tak jest przybliżony (za poród o czasie uznaje się poród w 38-42 tygodniu ciąży), każdy rozwija się we własnym tempie. Trzymam kciuki za Was!
Lekarz na ostatniej wizycie założył mi kartę ciąży, w której wpisał 5+1 a na usg powiedział, że tutaj jest 3tc. Mam iść jutro żeby zobaczyć czy bije serduszko. A co do ostatniej miesiączki mówił, że owulacja mogła się przesunąć na około 29wrzesnia, a 28wrzesnia kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia i do końca.
 
reklama
Do góry