reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ktoś wie o co może chodzić??

Dołączył(a)
21 Grudzień 2018
Postów
4
Od 3-do 7go dnia cyklu brałam clo 0.5 tabletki w 17dc cyklu pecherzyk 20mm a endo 10... - no i serduszkowanie z mężem
w 18 i 19 dc obfite krwiawienie i stan jak w dniu miesiączki.
Dzis bylam u gina czyli w 20dc on mowil ze teraz endo 4...a albo pecherzyk pekl albo zmalal do 15mm. Nie widzi dokladnie. Mowil ze to jakas niespodzianka i każe przyjść po plnowanej miesięczne czyli za 2 tyd albo za miesiąc jak wystapi. Co mam myslec???
 
reklama
Myślisz, że jak trzy razy w ciągu godziny wkleisz tego samego posta, to coś ruszy w temacie? Sorki, ale po co zaśmiecać forum jednym i tym samym? Nikt tu nic więcej niż gin nie zobaczy.
 
Myślisz, że jak trzy razy w ciągu godziny wkleisz tego samego posta, to coś ruszy w temacie? Sorki, ale po co zaśmiecać forum jednym i tym samym? Nikt tu nic więcej niż gin nie zobaczy.
Widzialam po innych postach ze po kilku min maja po pare odp wiec nie wiedzialam czy wogole moje sa widoczne... Teraz juz wiem.
 
Do góry