reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Kupka niemowlaka

Rozwiązania
0
Witam wszystkich serdecznie. Nasza 5 Miesięczna córka od jakiegoś czasu ma glosne i strasznie śmierdzące gazy. Kupkę robi średnio co 2 dni przy czym jest ona bardziej rzadka i wsiąka w pieluszke. Dzięki jest cały czas na piersi. Dobrze przybiera na wadze śmieje się ogólnie prawidłowo się rozwija. Martwią nas tylko te gazy i kupka.. czy ktos mial podobny problem lub go ma ? Z góry dziękuję za odpowiedź

reklama

Natuś_ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kupki przy kp moga byc luzniejsze, jesli nie ma sluzu ani krwi to pewnie wszystko wporzadku. A co do wagi to trzeba patrzec na ogolny przyrost, jesli idzie rowno w gore to sie nie martwcie bo juz podwoila wage a byla kruszynka:)

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Musisz obserwować to co jesz i po czym dziecko ma gazy. A gazowanego bym nie piła na Twoim miejscu jeżeli karmisz piersią bo to może być przyczyna.

monitkaz

Miasto
Ok Wrocław
Rozwiązania
0
Kupki przy kp moga byc luzniejsze, jesli nie ma sluzu ani krwi to pewnie wszystko wporzadku. A co do wagi to trzeba patrzec na ogolny przyrost, jesli idzie rowno w gore to sie nie martwcie bo juz podwoila wage a byla kruszynka:)
Z tym sluzem to tez tak nie do konca. Moja corka (urodzona 12.10.19) po kilku tyg miala wlasnie sluz w kupie. Bylam u pediatry i powiedziala, ze sluz nie jest sam w sobie zly dopoki nie ma krwi. Google powie, ze to nietolerancja laktozy. Ja jadlam wszystko, ale przez pewien czas wyeliminowalam nabiał i kupy byly takie same. U mnie problem z ulewaniem. Podaje delicol lub kolzym i po tym kupy sa troche ladniejsze - jakkolwiek to brzmi. Na gazy mozna podac espumisan, ale u mnie efekt byl odwrotny, wiecej gazow a kupy brak. Teraz tez zdarza jej sie puszczac baki, uwazam co jem. Niby nie ma diety matki karmiacej, a sama nie wiem co o tym myslec. Nietolerancja laktozy tez jest znikoma, moze faktycznie cos z diety szkodzi. Ja sie gubie w tym, ale na logike dorosli tez puszczaja baki i nic sie nie dzieje. Dlatego pewne kwestie odpuscilam, a wbrew pozorom jest masa niemowlakow z problemami zoladkowymi (prezenie, zaparcia, gazy).

reklama

Aguu

Rozwiązania
5
Póki śluz nie jest galaretą lub smarkami z nosa, nie ma krwi to jest ok przy kp. Luźne kupki także. Czy coś poza kupą niepokoi? Zmiany skórne? Odparzenia? Jeśli nie to nie ma się czym martwić.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
nowamloda12 Potrzebuję porady 6
M Potrzebuję porady 6
Gosika Potrzebuję porady 2
mkarolka0 Niemowlaki 7
P Potrzebuję porady 4
Do góry