reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki u niemowląt

Dołączył(a)
22 Kwiecień 2019
Postów
7
Miasto
Manchester
Witam wszystkich mam na imię Marta jestem mamą 4 mc Olivera. Pierwszy mc karmiony piersią od 3 mc jest na butli pije mleko Aptamil ( mieszkamy w Uk ) . Zauważyłam że mój synek od miesiąca robi kupki ale w ciemnym zielonym kolorze o bardzo kwaśnym zapachu i tutaj moje pytanie ponieważ wcześniej zdarzały się zielone kupki ale bardzo sporadycznie zazwyczaj były to żółte . Dziennie robi od 3 do 4 kupek. Nasza Pani doktor angielka twierdzi że to nie problem jak robi zielone kupy ale z tego co pamiętam to w Pl jak urodziłam pierwszego synka 8 lat temu to lekarka mowila mi ze kupa zielona to zatruty organizm lub trzeba zmienić dziecku mleko . Proszę o pomoc i życzę wszystkim Wesołych świąt Wielkanocnych
 
reklama
Generalnie tez zalezy czasami od mleczka, bo na niektorych mlekach zielone kupki sa normalne, moj syn byl na specjalnym mleku i zawsze mial zielone i nie bylo to nic niepokojacego. A nie ma na opakowaniu zadnej adnotacji ze moga sie takie kupki pojawic?
 
U nas tez były bardzo zielone kupki wyniki były bardzo dobre ale postanowiłam zmienić mleko z nan na bebiko i już były normalne. Zielone kupki mogą być Ok jeżeli wyniki są dobre.
 
My badałyśmy kal i morfologię. U nas tez wysypki nie było. Niby mleko nan ma więcej żelaza może to było u niej powodem tych kupek zielonych. Teraz jest na bebiko kupki są różne ale to zależy co akurat zje [emoji6] a i są chociaż raz dziennie, a podczas zielonych była jedna na 5 dni.
 
reklama
zielone kupki występuja w przypadku gdy dziecko pije mleko modyfikowane (duża zawartość żelaza), dopóki nie ma kolek ani bólu brzuszka nie ma się czym martwić, zielony kolor jest zupelnie naturalny
 
reklama

Podobne tematy

Do góry