reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Kupy 3 latków

Rozwiązania
0
Witajcie u mojego synka od jakiego czasu zaczęły się problemy z wypróznieniami,Mati robi kupe co 3 dni ale jest to taki wielki klocek wiec jak go podcieram na chusteczce jest dużo krwi ,wiem że to napewno od wielkosci kupy zalezy że karwawi ,ale martwi mnie zgoła inna rzecz mianowicie kolor kupy syn pije w nocy mleko modyfikowane je jeszcze zupy ze słoiczka a jego kupa ma kolor zielonkawy napiszcie czy spotkało Was cos podobnego ,bo mnie różne rzeczy przychodzą do głowy że niby taki kolor bo to kupa zmieszana z krwią napiszcie coś proszę:-)

reklama

Teddy

Październikowa mać
Rozwiązania
0
poczytaj troche o zaparciach nawykowych, zakup lactuloze, zrob usg czy sie za bardzo nie zagazowuje (stad kolor zielonkawy)...

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
Rozwiązania
1
Zielona to też może być alergiczna, ja bym tego nie wiązała z obecnością krwi. No i poszłabym do pediatry, niech zleci badania.

Panna Dnia

Zaciekawiona BB
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
a ja proponuje odstawic sloiczki w prowadzic normalne jedzenie z duza iloscia blonnika i surowych warzyw i owocow, on ma zatwardzenia. Jeszcze tylko pytanie - robi na nocniczek czy do pieluchy?

Do góry